TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Walka o życie
Przed nami kolejne odcinki „Barw szczęścia” - 3006 do 3010.
  • Malwina nadal będzie za to oficjalnie zaginiona - a jej bliscy przerażeni. Zwłaszcza, gdy zdadzą sobie sprawę, że sąd może zainteresować się nie tylko losem Rozalki, ale też Emilki i przekazać prawo do opieki nad małą jej ojcu. - Babciu, nie pozwól im mnie zabrać! Chcę zostać z wami! I z Hermanem! - Nikomu cię nie oddamy, kochanie… Rozmowa z Klemensem wcale rodziny nie uspokoi. - Mogą ją od nas zabrać? - Nie sądzę, ale… nigdy nie wiadomo.(…) Ojciec ma niestety pierwszeństwo przed dziadkami...
  • A Herman wyzna w końcu Reginie, jak wielkie czuje wyrzuty sumienia. - To jest moja wina... Jak mogłem tego nie przewidzieć?!(…) Malwina mówiła mi o swojej chorobie... Wiedziałem, że coś takiego może się wydarzyć!
  • - Nie byłeś w stanie tego przewidzieć… - Ale powinienem! Malwina opowiedziała mi o tym, jak już raz porzuciła rodzinę przez chorobę... A mimo to nie byłem wystarczająco czujny, niepotrzebnie zgodziłem się, żeby odstawiła leki… - Chciałeś dobrze dla dziecka. Nie ty tu zawiniłeś… - A kto? Malwina?! Ona jest chora i jej decyzje są podjęte pod wpływem choroby! Nie można jej za to winić... A ja zwyczajnie to przegapiłem! I teraz możemy stracić Rozalkę… i Emilkę!
  • Z kolei w odcinku 3009 Ania ostatecznie zamknie w swoim życiu „rozdział Vincenzo”, a wraz z nim także „Feel Good”… i w jego w miejsce otworzy „Restobar SezoNovy”! Cały czas wspierana przez Sławkę oraz Brodę. - Nowe menu, nowa nazwa… zaczynasz nowy rozdział! - Szkoda tylko, że ten stary zakończył się taką porażką... - Udało ci się otrząsnąć po Ryśku? Udało. No, to po tym włoskim wypłoszu też się otrząśniesz!(…) Proponuję toast: za restobar „SezoNovy”!