TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Nienaprawialne
Zapraszamy na najnowsze odcinki „Barw szczęścia” - 3001 do 3005. Co tym razem czeka bohaterów serialu?
  • Z kolei Waleria pożegna się z Basią oraz Sadowskimi, gotowa wrócić w końcu do Norwegii. - Będzie mi ciebie brakować... Znowu zostanę sama. - E tam, zasiedziałam się i nadużyłam twojej gościnności... Odżyjesz beze mnie, zobaczysz! - Raczej zmarnieję do reszty! Ale cieszę się bardzo, że mogłam cię gościć... Mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz!
  • Renata nadal będzie za to kłębkiem nerwów – na myśl o porodzie, macierzyństwie i życiowej rewolucji, jaką jest dziecko. - Całe moje życie staje mi właśnie na głowie i jestem z tym zupełnie sama! Dziewczyna zacznie nawet myśleć o aborcji, mimo protestów ukochanego. Dominika zrobi jednak wszystko, by przyjaciółka zmieniła zdanie. - Masz Marcina, masz mnie... Czasem mam głupie pomysły, ale możesz na mnie liczyć!(…) Pokochasz, będziesz kochana... Będziesz szczęśliwa. Jestem tego pewna!
  • I w finale Renata wyzna Marcinowi, że podjęła przełomową decyzję... - Urodzę to dziecko... Nasze dziecko. Poszłam na długi spacer, przemyślałam wszystko… Chyba wszystko. O ile to w ogóle możliwe… I podjęłam decyzję. Powiesz coś... w końcu? - Kocham cię. Nie wiesz nawet, jak bardzo...
  • W odcinku 3003 problemy pojawią się w rodzinie Marczaków, bo Jerzy zdradzi Małgorzacie, że coraz bardziej niepokoi się o Malwinę – po tym, jak odstawiła leki dla dobra dziecka. - Ona jest w nienaturalnie dobrej formie... Znam ten stan. Powinna wrócić do brania leków! - Przecież karmi… - Ale Rozalce chyba bardziej potrzebna zdrowa mama niż jej mleko!