TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Nowe życie… i nowe problemy!
Zapraszamy na kolejne odcinki „Barw szczęścia” - 2944 do 2948. Co tym razem zobaczymy w serialu?
  • Hubert zaliczy za to rodzinną „wpadkę”, bo - tuż przed wyjazdem do USA - zapewni Asię, że do niej powróci… nieświadomy, że w pobliżu jest Marysia. - Jestem dorosły i wiem, co czuję... Nie traktuj mnie jak podlotka, który poleci do Stanów i zmieni zdanie! Jak mówię, że nie kocham już Klary, to tak jest. Jak mówię, że wrócę do ciebie, to tak będzie... Zaufaj mi...
  • A gdy mała zobaczy pocałunek ojca z „ciocią”, będzie w szoku – i w finale Pyrka nieźle się namęczy, by całą sytuację córce wytłumaczyć. - My z mamą już nie jesteśmy razem... Mama jest w Stanach, my tu… I bardzo cię kocham. To się nie zmieniło i nigdy nie zmieni... - Możesz całować się tylko z mamą!(…) Ciotka Asia chce cię zabrać! - Kochanie, to nie tak… Ja i mama nie możemy się dogadać... A ciocię Asię lubię... Może to wszystko za wcześnie… ale mama nie chce tu wrócić, a ja nie będę zawsze sam!
  • Trudne chwile czekają też Reginę, która ostro pokłóci się z Frankiem, gdy ten kolejny raz spróbuje wymigać się od opieki nad synem – na pierwszym miejscu stawiając karierę. - Przecież nie pracuję dla siebie, tylko dla rodziny... - Ja też! I wiedziałeś, że dzisiaj mam występ! - Weźmy opiekunkę, tylko na ten jeden wieczór… - Mam zaufać przypadkowej niani z łapanki?(…) Nie chcę, żeby Kamilek został z kimś obcym tak nagle!
  • - Torpedujesz moje propozycje, a sama nie masz pomysłu? - Mam pomysł, żebyś w końcu zaczął dotrzymywać obietnic! - Dotrzymuję słowa… Dbam o rodzinę! O nasz byt finansowy!