TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Niespodzianki i kłamstwa
Przed nami kolejne wieczory z „Barwami szczęścia” i odcinki numer 2836 do 2840… a w nich rodzinne burze, sekrety i kłamstwa!
  • A gdy kilka dni później Damian postanowi dać matce ostatnią szansę… gorzko tego pożałuje. Bo seniorka na dobre zniknie – a wraz z nią karta płatnicza jej syna i smartwatch wnuka, na który chłopak oszczędzał przez kilka miesięcy. Co Mirek odkryje, gdy wróci do domu i zastanie mieszkanie kompletnie splądrowane. - Babcia nas okradła... Wzięła wszystko, co miało jakąś wartość i nawinęło jej się pod rękę! Obrobiła nas, rozumiesz?!
  • Tymczasem Rawiczowa, gdy tylko dowie się o zaręczynach Cezarego z Natalią, na nowo zacznie związek syna „torpedować”. I spróbuje namówić Sofię, by… odbiła rywalce narzeczonego! - Zostawił mnie wczoraj samą, poszedł do tej Zwoleńskiej... i się oświadczył!(…) Nie wiem, co mu strzeliło do głowy… - To naturalna kolej rzeczy… Jest w niej zakochany. - I ty to przyjmujesz tak normalnie? O nie, kochana... Musimy coś z tym zrobić! Ty musisz!
  • - Ale on kocha inną!(…) Natalia zostanie jego żoną… - Po moim trupie! Nigdy nie pozwolę na to małżeństwo... Nigdy, rozumiesz? A ty, jeśli masz dość oleju w głowie, powinnaś mi w tym pomóc! To jest w twoim interesie, moja droga!
  • Z kolei Sonia wyzna Kowalskim, że... najbliższy rok spędzi w więzieniu! Dziewczyna zdradzi, że została skazana za współudział w okradaniu klientów klubu go-go. I ubłaga Dominikę oraz Sebastiana, by znów jej pomogli, przejmując na czas jej nieobecności opiekę nad Matim. - Rok temu miałam sprawę, zapadł wyrok… Nie było miejsca w więzieniu, teraz się znalazło.(…) Zajmiecie się w tym czasie Mateuszem? Proszę… Nigdzie nie będzie mu lepiej!
  • Kilka dni później Sonia pożegna się za to z synkiem i stawi w więzieniu… Okłamując juniora, że leci na Islandię – do pracy. - Na pewno nie mogę jechać z tobą? - Nie, skarbie... Już ci mówiłam: będę miała trudną pracę, w trudnym miejscu.(…) Kocham cię, syneczku i przysięgam, że ten rok minie szybciej niż ci się wydaje! I znowu będziemy razem...
  • Malwina tuż po świętach odkryje natomiast, że... spodziewa się dziecka! Przyszła mama nie będzie z początku szczęśliwa - obawiając się, że w trakcie ciąży powróci jej choroba. Gdy Brodzińska przekaże nowinę Hermanowi, ten wybuchnie jednak radością – przekonany, że poradzą sobie ze wszystkimi problemami. - To jest najwspanialsza wiadomość w moim życiu!
  • - Chcę być realistką... Mój wiek i choroba dwubiegunowa, twój brak wzroku… Nawet, jeśli urodzę zdrowe dziecko... to sporo mamy wyzwań. - A kto ich nie ma? Ja akurat z wyzwaniami radzę sobie od małego… - I świetnie ci idzie… - Z dzieckiem też nam pójdzie dobrze. Kochanie, poradzimy sobie...
  • A kilka dni później dobrą nowinę pozna także reszta rodziny – na czele z Emilką. - To będzie chłopak czy dziewczyna? Bo ja to bym wolała siostrę… - A brata nie będziesz kochała? - W sumie, to pewnie będę... Ale dziewczyna, to dziewczyna! Wspólne tematy, girl power - wiecie, jak to jest... Poza tym brata to ja już mam! Czy życzenie małej się spełni? Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP 2, w premierowych odcinkach serialu – zapraszamy!