TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Fotostory: W imię zemsty
Kłamstwa, porwanie, próba zabójstwa – w „Barwach szczęścia” akcja wre! Co zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu - numer 2741 do 2745?
  • Na stronie „Szoku” ukaże się artykuł o powiązaniach Kolarowa z Doleckim – i zemście tego ostatniego na Damianie. A Kolarow, wściekły, zacznie na nowo grozić nie tylko Wójcikowi, ale też jego przyjaciołom: Sadowskiemu oraz Ani. - Doigrałeś się pan, nie puszczę tego płazem! Nie dam się szkalować!(…) Czekaj pan na pozew... Puszczę pana w skarpetach! - To się okaże. Będę walczyć. - Do walki w sądzie potrzebne są pieniądze… Czy Damian zdoła biznesmena pokonać?
  • Trudne chwile czekają też Vincenzo, bo Ania odkryje, że jej ukochany pragnie mieć dzieci… i w końcu wyzna Sławce, że jej marzenia wyglądają zupełnie inaczej. - Na pewno będzie chciał mieć wokół siebie gromadkę rozwrzeszczanych dzieciaków... A ja już przegapiłam ten moment. Boję się, żeby to nie stało się problemem. Bo ja już nie chcę ryzykować… I w ogóle już raczej nie chcę!
  • Tymczasem Małgorzata dopnie w końcu swego i zorganizuje spotkanie Natalii z Cezarym – podczas wycieczki z małą Leą do stadniny Rawiczów. A biznesmen, naprawdę dziewczyną oczarowany, zaproponuje od razu pani mecenas prywatną lekcję jazdy. - Kocham konie... A ty jeździsz? - O, nie! Boję się koni...
  • - W takim razie chętnie pomogę ci się do nich przekonać! To piękne, wrażliwe, inteligentne zwierzęta... Zobaczysz, że jazda cię zrelaksuje. - Dziękuję, ale wystarczy mi, że Lea jedzie na kucyku... Już to mnie wystarczająco stresuje! - Nalegam... Nauczę cię jazdy krok po kroku…