TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Przyjaciele i rywale
Trzech romantycznych przystojniaków…
  • ...i tylko jedna dziewczyna: Oliwka. Zapraszamy na FINAŁ 15. SEZONU "BARW SZCZĘŚCIA" (i odcinki numer 2644 do 2648), w którym życie młodych bohaterów odrobinę się skomplikuje… a w ruch pójdą farby oraz pięści!
  • W nowym tygodniu Kajtek - po tym, jak jego zdrada wyszła na jaw - wyzna ukochanej miłość… malując mur obok hotelu Stańskich. Licząc na to, że dziewczyna na widok jego „dzieła” w końcu zmięknie... Efekt będzie jednak odwrotny od zamierzonego, bo Oliwka wybuchnie złością. - Kajtek jest idiotą!(…) Zamiast się szarpać na takie gesty, mógł się dwa razy zastanowić, zanim wskoczył do łóżka z tamtą panną!(…) Wszystkie klientki to zobaczą! Będą gadać między sobą, będą mnie wypytywać... Będę tutaj pośmiewiskiem!
  • Zbrowska - wspierana przez Madzię - postanowi w finale napis usunąć... ale na miejscu dziewczyny odkryją, że ktoś je uprzedził i wyznanie Cieślaka zniknęło pod farbą. - Widzisz? Wystarczyło twoje jedno słowo i Kajtek sam zamalował... - Nie zamalował, tylko zachlapał. Jeszcze bardziej się skompromitował! - Oli… On się stara. - Po czyjej ty jesteś stronie?! - Wiem, że Kajtek cię zranił, ale… - To go przestań bronić! - Nie bronię. Ale widzę, jak mu na tobie zależy...
  • Następnego dnia Kajtek za to do końca swoje dzieło zamaluje… i przy okazji ostro pokłóci się z Patrykiem. - Wreszcie zmądrzałeś... - Nie twoja sprawa. - Moja. Jestem kumplem Oliwki i cieszę się, że nie będzie musiała się już za ciebie wstydzić. - Nie skumałeś? Mówię, że to sprawa między mną, a moją dziewczyną! - To ty chyba czegoś nie skumałeś, Kajtuś... Oliwka nie jest już twoją dziewczyną. - No co ty nie powiesz... Coś jeszcze?
  • - Pewnie. Na przykład, że… zachowałeś się jak palant w tym Singapurze? A tu jak palant do kwadratu? - I mówisz to jako jej zatroskany kumpel, tak? - Dokładnie. Takich rzeczy się nie robi, stary. A już na pewno nie takiej dziewczynie jak Oliwka... - Nie chrzań, że cię to nie cieszy, bajerancie! Teraz będziesz do niej uderzał na legalu, co? Myślisz, że nie wiem, jak za nią łaziłeś, jak mnie tu nie było?! - Zabierz łapy! Od słowa do słowa, Cieślak skończy z rozbitym nosem, a Jezierski z wyrzutami sumienia.
  • Gdy po bójce Kajtek spróbuje na nowo porozmawiać z Oliwką, ta zada mu kolejny cios. - Słuchaj, może dałabyś się namówić na spacer? Pogadalibyśmy spokojnie i… - Powiedz, że żartujesz... - Nie, naprawdę chciałbym porozmawiać. - Nie rozumiesz, że nie mamy o czym? - Ale Oli, proszę cię tylko o… - Nie! To koniec, zrozum to wreszcie! Koniec!!!
  • Chłopak będzie tak załamany, że Sabina na nowo zacznie się o syna obawiać. - Nie odbierasz ode mnie telefonów… - Nie chcę z nikim rozmawiać. - A może powinieneś? Wyjść, pogadać z kimś od serca? - A z kim niby? Wszyscy znajomi stanęli po stronie Oliwki! Jednym ruchem rozwaliłem całe swoje życie. Straciłem dziewczynę, kumpli… - Kajtek, boję się o ciebie. Boję się, że sam sobie z tym nie poradzisz…
  • Kolejne spotkanie Cieślaka z Patrykiem znów zakończy się kłótnią. - Tylko na to czekałeś, draniu!(…) Mam oczy, widzę, co robisz... - Co, że gadam z Oliwką? Kumplujemy się i tyle! - Tak wygląda kumplowanie się?! - Tak, właśnie tak! A nie tak jak twoje z Lilly! My, w przeciwieństwie do was, do łóżka nie poszliśmy... - Co!? - Znowu chcesz oberwać?! Tymczasem na horyzoncie pojawi się trzeci adorator Zbrowskiej...