TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Przyszła kryska na matyska!
Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia” – numer 2633 i 2634 - a w nich…
  • Kajtek zamieszka w końcu u Darka, naprawdę załamany. - Zdajesz sobie w ogóle sprawę, jak ją zraniłeś? - Chciałem to ukryć. Wiem, że to słabe… Ale ja naprawdę kocham Oliwkę! I wtedy też kochałem… A Lilly uległem bo… W niej też się zakochałem. W tamtej chwili… Rany, gadam jak potłuczony! - Nie chcę cię dobijać, ale z tą Lilly to chyba nie było tylko „w tamtej jednej chwili”... Bo jak przyjechała, też nie umiałeś się jej oprzeć.
  • - Przeleciała za mną przez pół świata, to mnie wzruszyło… Ucieszyło… Chciałem jej to jakoś wynagrodzić, a poza tym… A, nie umiem tego wszystkiego wytłumaczyć! Stało się! - Jeśli zależy ci na Oliwce, to musisz dać jej czas. Czy wybaczy ci zdradę, to jedno. Czy zapomni… to już inna historia. - Mogę zostać u ciebie na parę dni? - Zostań, ile chcesz…
  • Gdy o problemach młodych dowie się Sabina, od razu weźmie stronę niedoszłej synowej. - Jak mogłeś to zrobić Oliwce? Jak mogłeś?! Wiesz, w jakim ona jest teraz stanie?! - Nie. Zablokowała mój numer, nie mogę się do niej dodzwonić... - Jest załamana! - Mamo, mnie też nie jest wesoło... - Kpisz sobie?! To ty skrzywdziłeś Oliwkę, nie odwrotnie!
  • W finale Cieślak dostanie za to wiadomość od Lilly… i odkryje, że u niej też jest „spalony”. - „Lecę dziś z powrotem do Singapuru. Nigdy już się więcej nie zobaczymy. Nie dzwoń do mnie, nie pisz, nie szukaj kontaktu. Zapomnij, że mnie znałeś. Żegnaj”. Jak chłopak zareaguje na kolejną porażkę? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!