TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Powrót Kasi!
Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia”, w których... do Polski wróci w końcu Kasia. Czy zdoła pomóc Łukaszowi – po tym, jak został aresztowany przez policję?
  • Gdy Sadowska dowie się o problemach męża, od razu wsiądzie do samolotu. A na lotnisku przyjaciółkę powita Vincenzo. - Trzymasz się jakoś? - Muszę. Mój mąż został aresztowany... Co się tu działo podczas mojej nieobecności?! - Mogę coś dla ciebie zrobić, cara? - Powiedz, że wszystko będzie dobrze... - Wszystko będzie dobrze! To na pewno nic poważnego... - Nikt nie ląduje w areszcie za przejście przez pasy na czerwonym!
  • Po przyjeździe do domu Kasia spróbuje wytłumaczyć całą sytuację dzieciom. - Na pewno chcecie wiedzieć, gdzie jest tata... Tata rozwozi przesyłki i w swojej pracy spotyka różnych ludzi. Jedni są mili, a inni… nie do końca. I właśnie jeden taki... niemiły klient wplątał tatę w problemy. Dał mu do przewiezienia paczkę, w której były niedozwolone przedmioty. Tata musi wyjaśnić policjantom, że nic o tym nie wiedział... Wróci do nas, jak tylko to zrobi!
  • Później za to czeka ją trudna rozmowa z ojcem... - Wątpisz w jego niewinność? - Nie, ale… Łukasz ma w sobie żyłkę ryzykanta. Kiedy był dziennikarzem, nieraz pakował się w kłopoty. - Od tamtego czasu wydoroślał... Jest wiernym mężem, świetnym ojcem... Nie wierzę, że zrobiłby cokolwiek, co mogłoby zagrozić waszej rodzinie!
  • Następnego dnia Iza zdradzi niechcący przyjaciółce, że Łukasz już wcześniej miał przez nową pracę poważne problemy. - Ostrzegałam go przed tą robotą... Powinien był ją rzucić zaraz po tym, jak go pobili, ale gdzie tam - nie chciał mnie słuchać! - Słucham?! - Ty też pewnie mu to mówiłaś... A on wziął jeszcze udział w policyjnej akcji i ryzykował własnym zdrowiem, żeby złapano przestępców na gorącym uczynku! - Iza, czekaj, o czym ty mówisz? Kogo pobili? Jaka policyjna akcja?!