TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Pieluszki, bomby i łzy
Zapraszamy na pełen emocji tydzień z „Barwami szczęścia”...
  • Irenka - pewna, że za chwilę dojdzie do wybuchu - wpadnie od razu w panikę. - A nie mówiłam, że będą z tego kłopoty?!(...) Ja nie chcę jeszcze umierać! Błagam! Jeszcze nie teraz! A chwilę później sytuacja się pogorszy. Bo gdy policja wezwie saperów i zarządzi ewakuację, seniorzy zostaną bez dachu nad głową...
  • Za to w finale: dramat Michaliny. W nowym tygodniu nastolatka znów będzie miała atak migreny i trafi w końcu do szpitala. Szczęśliwie, tym razem przy dziewczynie będzie jednak Iwona, która zleci kolejne badania – w tym rezonans magnetyczny mózgu. A następnego dnia Olga, ze łzami w oczach, przekaże Witkowi złe wiadomości... - Wykryli tętniaki wewnątrzczaszkowe... jeden duży i kilka mniejszych.
  • - Trzeba operować i to jak najszybciej, bo w każdej chwili może dojść do krwotoku... Złoty kolejne godziny spędzi czuwając przy Michalinie w szpitalu – i robiąc wszystko, by ukochaną pocieszyć. Iwona znów ruszy za to do akcji... i tym razem skontaktuje się z chirurgiem, który wcześniej uratował życie Huberta: profesorem Ludwiczakiem. A ten zaproponuje nowatorską – ale też ryzykowną – operację i jako jedyny da chorej szansę na powrót do pełnego zdrowia.
  • Tymczasem Michalina tuż przed zabiegiem poprosi Witka o przysługę... - Podyktuję ci coś…. testament. Na wypadek, jakbym umarła po operacji... albo w jej trakcie. - Ale Miśka… proszę cię, nie gadaj głupstw, przecież wszystko będzie dobrze! - Nie. Nikt z nas nie wie, czy będzie dobrze.(...) Boję się, Witek… Nigdy w życiu tak bardzo się nie bałam.