TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Będą kłopoty!
Nowy bohater i nowe problemy - zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia”, a w nich...
  • Trudne chwile w premierowych odcinkach czekają także Radka. Morawski postanowi w końcu zwolnić Renatę, choć nadal będzie dziewczynie współczuł. - Nie stać mnie na ciebie... Sama widzisz, jaka jest kicha z klientami! - To co ja mam zrobić? Z czego mam żyć? Tymczasem Lidka zajrzy przypadkiem do nowego lokalu męża… i gdy odkryje, że pracuje w nim Renata, będzie w szoku! Czy ich związek przetrwa kolejny kryzys?
  • W nowym tygodniu problemy nie ominą też Grzelaków. Aldona postanowi „pomóc” Aleksowi w szkole i ucieknie się do oszustwa, zamawiając dla syna gotowe wypracowanie przez Internet. A Borys od razu żonę za to skrytykuje - pewien, że nauczycielka juniora ich przyłapie. - A jak Kujawiak się skapnie, że to nie jest wypracowanie Aleksa?(…) Napisała je studentka polonistyki, dziewczyna ma sto razy większy zasób słownictwa!(…) Myślisz, że Kujawiak jest kompletną idiotką i się na tym nie pozna?
  • „Na bakier” z prawem będzie także Justin – gotów na wszystko, by osiągnąć w końcu sukces. W premierowych odcinkach chłopak nawiąże współpracę z Alicją, która postanowi wyprodukować jego reality show. Justin sprytnie „wykoleguje” jednak z biznesu Patryka – kłamiąc, że nie ma do scenariusza żadnych praw. - On to tylko zebrał do kupy i porządnie spisał. Wychowałem się w Kanadzie, więc napisałem to okropnym językiem... Ale pomysł i koncepcja są moje!
  • Gdy jego „przyjaciel” pozna prawdę, mało nie rzuci się na Justina z pięściami. - Narobiłem się przy tym scenariuszu po pachy... Dodałem mnóstwo pomysłów, a teraz mówisz, że nie dostanę za to ani grosza?!(…) Ile kasy przytuliłeś za scenariusz? - Nie mogę powiedzieć, tajemnica handlowa… - Wyjdź stąd. - Patryk, bez nerwów… - Spieprzaj!!!