TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Marzena Trybała

. Data publikacji: 2007-10-19

Elegancja, seksapil i niebanalna uroda, która wciąż robi wrażenie na wielbicielach... W 5 odcinku "Barw szczęścia" do obsady dołączy Marzena Trybała – gwiazda znana m.in. z seriali "Pensjonat pod Różą" i "Samo życie". Popularną aktorkę zobaczymy w roli Elżbiety, matki Marty Walawskiej, jednej z głównych bohaterek nowego serialu TVP

Marzena Trybała urodziła się w Krakowie, ale przez pracę od lat jest związana z Warszawą. Prywatnie, tryska energią i w życiu jest gotowa na każdą zmianę.

- Gdy rano się budzę, po prostu cieszę się, że żyję. Myślę, że to dobry sposób na rozpoczęcie dnia – mówi aktorka.- Mam swoje plany, do czegoś dążę, ale jestem otwarta na wszystko, co przynosi życie. I gdybym usłyszała, że za 10 lat będę mieszkać w Salwadorze, wcale bym tego nie wykluczyła! Czasem, gdy na serialowym planie trzeba spędzić 12 godzin non stop, przychodzi jednak mały kryzys.- I mnie się zdarza mieć dosyć. Kiedy w poniedziałek pomyślę o "jutrze", coś we mnie krzyczy: "Boże, żeby to już był piątek!" – wyznaje gwiazda.

Za to widzom pozostaje okrzyk: "Byle do czwartku!". Bo to właśnie w kolejny czwartek – 11 października – p. Marzena pojawi się w "Barwach szczęścia" po raz pierwszy.

REKLAMA