TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Miłość i amnezja
Przed nami najnowsze odcinki „Barw szczęścia” - numer 2841 do 2845. Jakie niespodzianki tym razem czekają na widzów serialu?
  • Kasia na nowo rozstanie się z Łukaszem, który wyjedzie do Hiszpanii razem z Izą i Paulinką, by pomóc małej zaaklimatyzować się w nowym miejscu. A żegnając się z ukochanym poczuje ukłucie niepokoju… bo Paulinka nagle zapowie, że wcale „zwrócić” taty nie zamierza. - Ja chcę, żeby tata został z nami jak najdłużej!(…) Możesz zostać z nami rok! Prawda?...
  • Trudne chwile czekają Damiana, bo Bogusia po kradzieży zacznie ostro „imprezować” i w końcu syn znów odnajdzie ją w parku, kompletnie pijaną. A gdy Wójcik – zdesperowany – wezwie policję, matka wykrzyczy mu prosto w twarz, jak bardzo go nienawidzi. - Nie chcę cię znać! Żeby cię szlag trafił za to wszystko!... Na własną matkę donieść?!(…) Nie jesteś już moim synem... Już nie mam dziecka! Nie mam i nigdy nie miałam!
  • Z kolei do Feel Good wrócą kontrolerki z Urzędu Skarbowego – na czele z inspektor Halicką. Ania, widząc urzędniczki, nawet nie spróbuje ukryć irytacji. Vincenzo za to włączy swój „włoski urok” i zrobi wszystko, by inspektorki oczarować - zgodnie z polską zasadą „przez żołądek do serca”. - Panie tak długo i ciężko pracują... muszą mieć energię! Od tego jest ten lokal... Przychodzisz zmęczona, wychodzisz radosna! Jak skuteczny okaże się sycylijski „amant”?
  • Tymczasem Hubert pozna Asię Sokalską – matkę Emila. Chłopiec w ramach „żartu” zadzwoni na numer alarmowy, przez co do jego domu przyjadą ratownicy, a matka zapłaci spory mandat. Zgłoszenie od juniora odbierze za to właśnie Pyrka... i następnego dnia zjawi się u Sokalskich, proponując Asi pomoc.