TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Zazdrość i oszustwo
Nowe twarze, przygody i emocje... Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia” - numer 2780 do 2784! Co tym razem zobaczymy w serialu?Nowe twarze, przygody i emocje... Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia” - numer 2780 do 2784! Co tym razem zobaczymy w serialu?
  • Basia zacznie nagle „porządkować” swoje sprawy, odda klientów Urszuli i poprosi Chowańskiego, by zaopiekował się grobem jej męża... A później spotka się w dodatku z Jolą oraz Różą - zupełnie, jakby to miało być ich ostatnie, wspólne popołudnie. Bliscy zaczną się w końcu zachowaniem seniorki niepokoić. A wieczorem Grzelakowa wyjdzie z domu i… po prostu zniknie. Czy przyjaciele zdołają ją odnaleźć?
  • Z kolei Marek przyjedzie do Poznania, robiąc Oldze niespodziankę… i zorganizuje nawet dla swojej wybranki romantyczny piknik pod teatrem. A jego ukochana będzie zachwycona. - Zrobiłeś mi niesamowity dzień... Naprawdę nie wiem, co powiedzieć! Kilka dni później Złoty zasugeruje jednak Oldze, by razem zamieszkali i ten pomysł jego partnerce już się nie spodoba.
  • W finale ukochana oznajmi Markowi, że – jeśli będzie na nią naciskał - jest gotowa ich związek zakończyć. - Praktycznie... powinniśmy się rozstać. Zanim nie jest za późno. Zanim jedno z nas zrani drugie… - Ale ja nie chcę się z tobą rozstać! - Ja z tobą też nie. Ale nie chcę się spieszyć...
  • Hubert będzie natomiast świadkiem ostrej sprzeczki Stawickiego z Kamą. Chirurg wybuchnie wściekłością - po tym, jak kochanka przez pomyłkę zwróci się do niego w pracy po imieniu. - Nie pamiętasz, jak się umawialiśmy? Żadnych poufałości w obecności personelu! - Przepraszam, musiałam się zapomnieć… - To się nie zapominaj, dobrze? Tutaj jestem wyłącznie ordynatorem, rozumiesz?!
  • - Na pewno trzeba by tu włożyć sporo pieniędzy, ale… może warto?(…) Ten właściciel najpierw mnie trochę wystraszył, ale okazał się całkiem miły... Może będzie się chciał dogadać? - To byłaby ogromna zmiana w naszym życiu… - Tak, rewolucja. Ale może warto ją chociaż... rozważyć?
  • Tymczasem Wangel ustali w końcu, że inwestycja na Sycylii od początku była oszustwem i wybuchnie wściekłością - za cel biorąc Łukasza, bo to on namówił go na „biznes”, w którym stracił aż milion złotych. - Wpakowałeś mnie na niezłą minę! Ta inwestycja to jeden wielki wałek! Jestem bańkę w plecy! Później załamie się także Iza – po tym, jak wpłaci drugą ratę za swój apartament. I ona również pretensje będzie miała do Sadowskich.
  • - To są całe moje oszczędności, Kasia, przyszłość Paulinki… Nic już nie mam… - Iza, nie załamuj się... Na pewno coś razem wymyślimy… - Lepiej niczego już razem nie wymyślajmy! Przez was w to weszłam! Poleciliście ją!(…) Ja muszę odzyskać te pieniądze!… A kilka dni później...
  • ...Anita wróci nagle do Polski, błagając Kasię o pomoc! „Przyjaciółka” wyzna Sadowskiej, że oszustem okazał się jej biznesowy partner, w którym się zakochała i który zostawił ją z niczym. - Straciłam czujność i… stało się najgorsze. Myślałam, że mu na mnie zależy, a jemu chodziło tylko o moje pieniądze… Kasia – wzburzona – tym razem jednak nie okaże jej współczucia.