TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Odcinek 2780

Odcinek 2780 Premiera: 2023-03-20

Anita tłumaczy się przed Kasią ze zdjęcia, które przesłała inwestorom, nazywając swoje oszustwo ruchem PR-owym i przyznaje, że budową apartamentów kieruje jej znajomy - Alessandro. Sadowska traci jednak do przyjaciółki zaufanie – i wspólnie z Łukaszem postanawiają powiedzieć Izie oraz Wangelowi o tym, jak naprawdę mają się sprawy na Sycylii.

Marek jest przygnębiony po powrocie z USA z powodu rozstania z Wioletką. Umawia się na spotkania z Kępskim i Hubertem, przekazując im ostatnie newsy o Iwonie. Tomasz nawet nie próbuje ukryć, jak bardzo zdrada ukochanej nadal go rani. A Pyrka sugeruje Markowi, że powinien odebrać córkę jego siostrze i przywieźć ją do Polski. Zachowanie syna krytykuje również Krystyna – przekonana, że zostawiając małą w Stanach, popełnił błąd. Tymczasem Olga nagle milknie i gdy Złoty próbuje się z nią skontaktować, nie odbiera jego telefonów…

Luiza jedzie z przyjaciółmi ze squatu do schroniska, by wybrać psiaka do adopcji. Dziewczyna wraca jednak do domu bez zwierzaka, ale za to z planem, jak pomóc podopiecznym schroniska w znalezieniu nowych właścicieli i prosi o pomoc w nagłośnieniu swojej akcji Weronikę.

REKLAMA