TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Kłótnie i rozstania
Zapraszamy na kolejne odcinki „Barw szczęścia” – numer 2632 do 2634. Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • Michalina wygra kolejny casting - i wybuchnie radością. - Myślałam, że po aferze z Rymanem jestem spalona w tym zawodzie, ale udało się! Dostałam rolę! Zdjęcia do produkcji będą jednak kręcone we Wrocławiu. A Witek na myśl o rozłące z dziewczyną od razu straci humor i gdy Zuzia będzie gratulować koleżance sukcesu, wcale się do niej nie przyłączy.
  • - Naprawdę bardzo się cieszę! - Z czego? Że Michalina nie skończy szkoły? Mówię, jak jest. Już teraz jesteś wykończona wyjazdami do Poznania i nie masz serca do nauki. Twoje oceny lecą na łeb na szyję. - Najważniejsze, że zaliczam. Nie muszę mieć szóstek ze wszystkiego. - To ci na pewno nie grozi, jeśli przyjmiesz ofertę z Wrocławia! Od słowa do słowa zakochani ostro się pokłócą. - To by było na tyle w temacie wsparcia.(…) Próbujesz mi obrzydzić każdą szansę, którą dostaję! Tak samo było z Poznaniem!
  • - Pomagałem ci w Poznaniu! - Ale ciągle krytykowałeś! A Michalina poczuje się reakcją chłopaka naprawdę zraniona... - Dlaczego choć raz nie możesz po prostu cieszyć się moim szczęściem? Twoje plany muzyczne nie wypaliły, ale to nie znaczy, że możesz się na mnie wyżywać! Czy związek młodych przetrwa kolejny kryzys?
  • Burzliwe chwile czekają także Bożenę i Bruna, bo policja zatrzyma w końcu Adę i ustali, gdzie ukrywała się z synem… ale gdy pojawi się na miejscu, dom będzie pusty, a Tadzio na nowo zniknie. Stańska będzie zrozpaczona i uzna, że za porwaniem musi stać Rafał. - Jak mogliśmy być tacy naiwni? Jak mogliśmy uwierzyć, że Rafał nie stanowi dla nas zagrożenia? - Nie wierzę, żeby był aż tak podły. Sam ma dziecko, musi być zdolny do jakichś ludzkich uczuć... - Do nienawiści i żądzy zemsty zdolny jest na pewno!