TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Sprzedając duszę
Oszustwa, kontakty z mafią – Jowita prowadzi ostatnio niebezpieczne życie. Jaką zapłaci za to cenę?

Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia” - numer 2521 do 2525 – a w nich...
  • W kolejnym tygodniu Bonda na nowo zacznie grozić nie tylko Jowicie, ale też całej rodzinie Jezierskich. A dziewczyna, by zapewnić bliskim bezpieczeństwo, postanowi w końcu wykorzystać swój urok... oraz ciało. I złoży bandycie kuszącą propozycję… - Długi trzeba spłacać. Mam nadzieję, że przyszłaś się rozliczyć? - Dług mojego ojca to mała suma przy tym, co może pan zarobić wchodząc ze mną w układ… - Jaki… układ?
  • - Zainwestuje pan w moją firmę… Wiem, jak osiągnąć bardzo duże zyski w krótkim czasie. Razem dojdziemy na szczyt… - Boisz się mnie?… - Nie. Ja niczego się nie boję… - A pan Prot nie będzie zazdrosny o nasze wspólne... wejście na szczyt? - Pan Prot nie ma nic do tego...
  • Ale choć Bonda w nocy z „okazji” skorzysta... o poranku na nowo zmieni się w bezwzględnego szefa mafii. „Biznesmen” zmusi dziewczynę, by wzięła udział w nielegalnej transakcji – i znów posunie się do przemocy. - Mam być słupem? Dla wyłudzania pieniędzy?! - Też na tym zarobisz... - I pójdę do więzienia!(...) Ja tego nie zrobię! - Albo podpisujesz papiery, albo cię sprzedam do tureckiego burdelu w Berlinie! Odpracujesz dług ojca tak czy inaczej... W jaki sposób, zależy od ciebie!
  • Jowita okaże się jednak sprytniejsza, niż bandyta przypuszczał... I choć papiery, które podsunie jej kochanek, w końcu podpisze... chwilę później ucieknie. Zabierając nie tylko feralne dokumenty, ale też należący do Bondy laptop – z dowodami na jego nielegalne interesy.