TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Dramat Józka
Józek był ostatnio naprawdę szczęśliwy – po tym, jak znalazł nową miłość i odzyskał w końcu córkę.
  • Chwilę później do Józka podejdzie za to Urszula… I ta rozmowa też nie potoczy się miło. - Chciałabym wpaść do Julci… - Nie zgadzam się. - Jak to się nie zgadzasz? Jestem jej babcią… - Nie po tym, co mi robicie w sądzie! - ...Ale to twoja wina! Julita prosiła, żebyś odpuścił ten rozwód i wycofał pozew... - Mogła myśleć o konsekwencjach, zanim wylądowała w łóżku z Alvaro! - Sam widzisz, że to przez twoją zaciętość pierzecie teraz brudy w sądzie! - Jesteś obłudna! Trzymaj się ode mnie i od Julki z daleka!
  • Po kilku dniach… matka Julity zostanie porywaczką! Za namową Gabi, Sałatka zgodzi się, by seniorka zabrała wnuczkę na krótki spacer. A Urszula nagle zniknie – razem z małą. - Są klucze... Dziwne, że nie zamknęła drzwi… - Gdzie jest Julka?! Zdenerwowany, piłkarz zgłosi od razu porwanie dziecka na policji.
  • Natalia spróbuje za to nakłonić do pomocy Klemensa – licząc na to, że jako prawnik nadal utrzymuje z matką Julity kontakt i może na obie kobiety wpłynąć. - Zadzwoń do swoich klientek, przekonaj, żeby przerwały to szaleństwo! - Próbowałem, nie odbierają! Wiedzą, że nigdy nie zaakceptowałbym tego pomysłu... Tymczasem Józek wyzna Gabi, jak bardzo się o Julcię niepokoi.
  • - Julita nigdy nie skrzywdziłaby naszej córki... ale Urszula jest zdolna do wszystkiego! - Kocha wnuczkę… - Jest chora! A ja, głupi, pozwoliłem jej zbliżyć się do Julci! - To ja przekonywałam cię do Urszuli.. Jesteś na mnie zły? - Nie. Jestem wściekły na siebie, że cię posłuchałem! Czy małej naprawdę grozi niebezpieczeństwo? I czy piłkarz zdoła w końcu córkę odnaleźć? Odpowiedź wkrótce – tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu… Zapraszamy gorąco!