TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Pakt z diabłem
Przed nami kolejne odcinki „Barw szczęścia” - numer 2498 do 2502.
  • - Tylko nie mów, że jesteś na to za stary!(…) Nowa kobieta to nowa energia, nowe siły do życia! - A która by mnie chciała? - Myślę, że aniołki Ludwiczka chętnie zamieniłyby jego na ciebie... - Nie, co za dużo, to niezdrowo! - Jest jeszcze pani profesor… - Arleta?! - Kobieta z klasą... I chyba ma do ciebie słabość… Czy Górka posłucha rady kolegi i… zacznie w życiu „nowy rozdział”?
  • Tymczasem Małgorzata postanowi ratować budowę apartamentowca i namówić do współpracy... Wilka. Mimo wszystkich „przygód”, które miał w przeszłości i tego, jak potraktował jej córkę. - Masz opinię sprawnego dewelopera, budujesz szybko, tanio i bez opóźnień… - Przez grzeczność nie zaprzeczę! - I właśnie kogoś takiego nam trzeba. Kogoś skutecznego.(…) I co powiesz? - Powiem: „Małgorzato, jeśli o mnie chodzi, mogę brać się do roboty choćby i jutro”!
  • Widząc entuzjazm biznesmena, seniorka zacznie jednak mieć wątpliwości... - Słuchaj, tak jak ci mówiłam... ja i moi znajomi zainwestowaliśmy w tę budowę całe oszczędności... Zastanów się więc, czy… - …”czy nie masz zamiaru nas oszukać”? - Powiedzmy... czy sobie z tym poradzisz. - Tak, poradzę sobie. I nie, nie oszukam was...
  • A rozmowa z mężem też Zwoleńskiej nie uspokoi. - Wilk to wprawdzie dobry fachowiec, ale człowiek z typu tych szemranych... Im dłużej o tym myślę, tym bardziej się boję, że sami wystawiamy się na kolejną jego machloję! W finale o planach matki i Jerzego dowie się za to Natalia… i nie wybuchnie wcale entuzjazmem. - Chyba nie mówicie poważnie?… Wiem, że rynek nieruchomości jest teraz nieprzewidywalny i nie znamy żadnego innego dewelopera, ale... Wilk?!