TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Fortuna kołem się toczy
Dla jednych radość, dla drugich dramat... Co wydarzy się w serialu w kolejnych premierowych odcinkach?
  • A gdy Radek spróbuje dziewczynę odnaleźć, ta będzie już na lotnisku… i w objęciach nowego kochanka: Jezierskiego! - Jesteś... Nie mogę uwierzyć w swoje szczęście! - Kornel, uwierz mi, to była chyba najcięższa decyzja w moim życiu… - W moim też, ale od dziś wszystko już będzie dobrze, bo jesteśmy razem i się kochamy... Za chwilę lecimy - Meksyk czeka!
  • Z kolei Iwona w premierowych odcinkach znów spotyka się z Kępskim. A biznesmen – jak zwykle pełen uroku - zaprosi ją w końcu na kawę... - Pani Iwono, nie jestem podrywaczem… Natomiast… tak, bardzo chciałbym panią bliżej poznać! To jak będzie?… Przed odpowiedzią dziewczyna poprosi o radę Klarę, choć jej serce od razu zabije szybciej. - Myślisz, że powinnam? To… dobry pomysł?
  • - Mam Wioletkę. Jestem samotną matką... Może to jakiś bajerant-narcyz? Albo podrywacz? Słabo go znam… A jej bratowa wahać nie będzie się ani przez sekundę! - Jeśli się z nim nie spotkasz, to na pewno lepiej go nie poznasz... - Dawno nie byłam na randce... Stresuję się. - Przecież to tylko kawa, a nie romantyczny turnus na Karaibach! Co ci szkodzi spróbować? Dzwoń!
  • Tymczasem Marek w finale też… postawi na miłość! W nowym tygodniu Złoty kolejny raz pomoże w szkole Gabi i w końcu zaproponuje Niedzielskiej randkę. - Nie wiem, jak ja ci się odwdzięczę… - To może… pozwolisz zaprosić się na obiad? Jaką usłyszy odpowiedź? O tym przekonacie się tylko oglądając „Barwy szczęścia” - zapraszamy!