TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Tajemnice i złamane serca
Przed nami kolejny tydzień z "Barwami szczęścia" – ostatni przed wakacyjną przerwą! Co zobaczymy w finale 14. sezonu?
  • - A twoja matka i Jowita... wiedzą o tym? - Pewności nie mam, ale chyba tak... - To słaba akcja.(...) Powiedziałeś staremu, że rzucasz robotę? - A co miałem zrobić? Uczestniczyć w tym przekręcie? - Masz moje poparcie... Też nie chcę się w tym babrać! Czy Justin dochowa tajemnicy i zatrzyma sekret kolegi dla siebie – choć powinien zawiadomić o popełnieniu przestępstwa policję?
  • Tymczasem Agata po rozstaniu z narzeczonym będzie o krok od depresji. I w końcu, bliska łez, sięgnie po telefon, by napisać do ukochanego wiadomość... - „DŁUŻEJ TAK NIE MOGĘ. TĘSKNIĘ...” Czy odważy się, by to jedno zdanie wysłać i... odzyska dzięki temu radość życia?
  • A w finale: szalona miłość i kłopoty. W kolejnym tygodniu Regina będzie się szykować do ślubu z Frankiem... ale na dzień przed uroczystością „przyjaciółkę” odwiedzi Remek - i zapowie, że ma zamiar pojawić się na weselu, choć nie dostał wcale zaproszenia. Gdy Regina zaprotestuje, muzyk głosu rozsądku nie posłucha. - Proszę cię, nie przychodź, Franek będzie zły... Nie psuj mi uroczystości! - Przykro mi, ale nie odmówię sobie tej przyjemności... Do jutra!
  • Gdy o problemie szefowej dowie się Alan, od razu ruszy do akcji. - Ja to załatwię! Mam paru groźnie wyglądających kolegów... Jeśli tamten typek jutro będzie próbował wywołać jakąś awanturę, to gorzko pożałuje! Czy ślub Reginy z Frankiem zakończy... miłosny skandal i bójka? Ciekawych zapraszamy na premierowe odcinki "Barw szczęścia" i na finał 14 sezonu! Do zobaczenia po wakacjach!