TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Pod znakiem Amora
Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia” - i sporą dawkę serialowej miłości! Jakie niespodzianki czekają na Widzów w premierowych odcinkach?
  • Olga zgodzi się w końcu, by jej córka została w Warszawie i zamieszkała u Złotych... A Michalina z Witkiem wybuchną radością – i nie stracą humoru nawet, gdy dorośli przedstawią im całą listę nakazów i zasad. - U Marka mieszkasz w tygodniu, weekendy spędzamy razem. - Nie możecie opuścić się w nauce... - Regularnie chodzisz na kontrole lekarskie... I we wszystkim słuchasz Marka, jego słowo jest święte! - Będę potulna jak baranek!
  • Z kolei Dominika dostanie nagle tajemniczą wiadomość od jednego z dawnych kochanków. Kelnerka będzie pewna, że napisał do niej Stawicki. Ale gdy spróbuje się z nim skontaktować, lekarz szybko wyprowadzi ją z błędu. - Zapomniałaś, że już dawno nie jesteśmy razem?(...) Daruj sobie te gierki, mam żonę i nie życzę sobie twoich telefonów! Później dziewczyna uzna za to, że wiadomość mógł wysłać do niej Sebastian... Czy jej podejrzenia okażą się słuszne?
  • Tymczasem Józek zrobi Gabi niespodziankę i przyjedzie nagle do Polski – tuż przed kolejnym meczem. Sportowiec przyleci tylko na kilka godzin, ale u boku ukochanej będzie tak szczęśliwy, że zostanie w końcu na kilka dni. Nie dbając o pracę, treningi i drużynę, w której już od dawna nie czuł się dobrze.
  • Agata nadal będzie za to unikać kontaktów ze Sławką – ignorując przygotowania do własnego ślubu. I w końcu zmusi Patryka, by z matką szczerze porozmawiał. - Patryk, zrozum, że ja nie chcę wypasionego wesela na sto osób! Pałacowa sala, rowery wodne w kształcie łabędzi i kiczowate ozdoby... to nie jest mój klimat!(...) Powiedz jej, że doceniamy starania, ale sami chcemy podejmować decyzje o naszym ślubie! A gdy Jezierski poprosi Sławkę, by wycofała się na drugi plan...
  • ...seniorka ze złości mało nie eksploduje! - Człowiek sobie żyły wypruwa, chce pomóc, a na koniec się dowiaduje, że się „wtrąca”?!(...) To jest też moje święto i twojego ojca! I uważam, że powinno być wszystko zorganizowane na poziomie! Ale jak sobie chcecie, zróbcie to po swojemu! Mam przeczucie, że tego pożałujecie, ale już się nie „wtrącam”! Tylko przypadkiem nie proś mnie później o pomoc!
  • Za to w finale: burza u seniorów! Małgorzata wyzna w końcu Malwinie, że podejrzewa Jerzego o romans. A kilka dni później... Marczak spędzi z Igą całą noc, w domku poza miastem! - Jesteś wykończony... Zamówię nam taksówkę, nie powinieneś dzisiaj prowadzić... Malwina, mimo wątpliwości, spróbuje ojca bronić.
  • - To niemożliwe, żeby tata spędził noc u kochanki... Musi być jakieś inne wyjaśnienie! To nie jest typ faceta, który lata za babami! - Nie musiał latać... Twój ojciec jest atrakcyjnym mężczyzną, a - jak to mówią - „nie ma takiego wagonika, którego nie da się odczepić”... - Nie wierzę, żeby się wdał w romans po tym, co sam... przeżył z mamą. - Też tak myślałam, ale najwyższy czas przejrzeć na oczy!
  • A gdy Marczak wróci do domu – skruszony i „uzbrojony” w pokaźny bukiet – żona urządzi mu ostre przesłuchanie! - Małgosiu, kochanie, strasznie cię przepraszam! Proszę, to dla ciebie, kochanie... - Nie potrzebuję kwiatów, Jurek, tylko szczerej rozmowy! Możesz mi powiedzieć, gdzie spędziłeś tę noc?! Jak senior wytłumaczy się z ostatniego „szaleństwa”? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!