TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Namiętność i łzy
Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”...
  • Z Singapuru wróci także Kajtek, ku radości całej rodziny. Oliwka szybko jednak zacznie się na nowo niepokoić. - Rozmawialiśmy o tym, żeby zamieszkać oddzielnie, ale widzę, że tobie jest tutaj dobrze... - A tobie aż tak źle? W czym ci przeszkadza moja matka? - Kajtek, tu jest nie tylko twoja mama... Jest też twoja siostra i teraz na dokładkę pani Marianna! Tylko czekam, aż wprowadzi się jakiś kolejny lokator!
  • - Nawet nie możemy się swobodnie pokłócić, bo ciągle ktoś jest obok! Chcę mieć wreszcie prywatność, swoją przestrzeń.... A po kilku godzinach dziewczyna postawi ukochanemu ultimatum. - Albo znajdziesz dla nas mieszkanie do końca września… - Albo? - Sam się domyśl!
  • Trudne decyzje czekają również Bożenę i Bruna. Stański w nowym tygodniu spróbuje się z żoną pogodzić - błagając ukochaną, by dała mu ostatnią szansę. - Tak, popełniłem w życiu wiele błędów! Byłem głupi, zachłanny, interesowny… Ale zmieniłem się i tego największego błędu popełnić nie mogę. Nie chcę cię stracić... Kocham cię. Chcę z tobą być. Jeśli czujesz do mnie jeszcze cokolwiek, daj nam szansę... Proszę.
  • A Bożena w odpowiedzi pośle mu smutny uśmiech... - Kocham cię, Bruno. I kocham ten hotel. Wiem, że dla ciebie też jest ważny i że traktujesz go jak dziecko, ale… ja chcę prawdziwego dziecka, Bruno. Żywego człowieka. Myślałam, że dam radę żyć tak, jak postanowiliśmy... ale okazało się, że nie. Przepraszam, ale bez dziecka nasz związek jest… pusty. Jeśli tego nie zrozumiesz, nie będę umiała z tobą być…