TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Odważny krok
Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”...
  • ...i uzna, że wszystkie „gadżety” są właśnie dla niej! Klara zblednie i spróbuje sytuację ratować. - To na... bal przebierańców, tak, Hubert? - Tak, tak! Będziemy mieli taką imprezę dla dorosłych... Po interwencji małej, rodzice szybko jednak stracą ochotę na wieczorne „figle”...
  • Trudne chwile czekają też Grzelaków, tym razem za sprawą Kuczmy. Aleks zauważy nagle, że senior ma problemy z sercem, wezwie na pomoc rodziców i sąsiad Grzelaków trafi do szpitala – choć będzie protestował. - Żadne pogotowie! Nie róbcie cyrku! Wtedy dopiero ludzie zaczną gadać... - To wolisz pan umrzeć tutaj, przed domem?! Po kilku dniach Kuczma odzyska jednak siły, a wraz z nimi także wredny charakter. I powróci na wieś, gotów na nowo uprzykrzać Aldonie i Borysowi życie... ze zdwojoną siłą.
  • Tymczasem Aneta spotka przypadkiem Bożenę i Bruna... i od razu zaprosi przyjaciół do domu. - To fantastyczny zbieg okoliczności i musimy go wykorzystać! Gosposia zrobi nam lunch, a my posiedzimy w ogrodzie... Poza Dylską nikt jednak nie będzie tym pomysłem zachwycony - ani goście, ani Stawicki. Zwłaszcza po tym, jak lekarz wcześniej Stańską „adorował”... i dostał kosza..
  • Bożena odbierze nagle anonimową wiadomość:.. - „Chcę się z tobą spotkać. Opowiem ci prawdę o twoim mężu. Czekaj na dalsze instrukcje”... Kto okaże się nadawcą... i co wydarzy się, gdy Stańska pojedzie na umówione spotkanie? Odpowiedź wkrótce – tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu... zapraszamy!