TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Stare problemy, nowe wyzwania
Przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”... Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • Iwona spotka przyjaciela z dawnych lat – Karola Opaka (w tej roli Wiktor Loga) – terapeutę, którego poznała na misji w Aleppo. A kolega od razu zaprosi ją na kawę. - Zostałeś w Syrii ponad rok? Jesteś gigantem… Ja po trzech miesiącach byłam na skraju swoich możliwości! - Ja też, po powrocie sam u siebie zdiagnozowałem PTSD.(...) Nie mam już dziewczyny i przyjaciół sprzed Aleppo, ale po terapii mam nowe życie i wróciłem do pracy.(…) O której kończysz? Może wyjdziemy razem?
  • Tymczasem Marek będzie miał kolejne problemy z Witkiem. Jego syn przyjedzie do domu na przepustkę i Złoty w końcu zgodzi się, by chłopak nadal chodził do starej szkoły. Po kilku dniach junior znów jednak się zbuntuje – i nagle zniknie. A jego ojciec będzie o krok od paniki.
  • - Nie ma go!(…) Zabrał mi całą kasę, trzy stówy - w sam raz na dragi... Ma wyłączoną komórkę… - Może wziął te pieniądze, żeby spotkać się z kolegami w jakiejś knajpie? - I dlatego wyszedł potajemnie w środku nocy, a teraz nie daje znaku życia? Mogłem go lepiej pilnować!(…) Uśpił moją czujność! Był taki zaangażowany w temacie szkoły… - Trzeba zadzwonić na policję, niech go szukają!
  • Trudne chwile czekają też Małgorzatę i Jerzego, bo seniorka zauważy, że jej mąż ma problemy z pamięcią - i zacznie się naprawdę niepokoić. A gdy Marczak założy ubranie na lewą stronę, postanowi w końcu z ukochanym szczerze porozmawiać. - Demencja? Co ty opowiadasz?… - Oczywiście, Jerzy... To już ten wiek! To mogą być pierwsze objawy. - Ale ja się świetnie czuję! - Jasne. I chodzisz po sklepach z metką na wierzchu... Nie ma co, trzeba cię umówić do neurologa!
  • Z kolei Regina w nowym tygodniu pokłóci się z Frankiem – zirytowana tym, że jej wybranek każdą wolną chwilę spędza w fitness klubie. I że wciąż mówi o założeniu rodziny, choć nie byłby w stanie jej utrzymać. - Chciałabym mieć pewność, że kiedy ja będę na macierzyńskim, ty będziesz miał jakieś zajęcie! I nie chodzi mi o to, żebyś od razu zarabiał fortunę. Ale jeśli ci na mnie zależy, to musisz poważnie pomyśleć o naszej przyszłości…
  • Falkowski w końcu się z ukochaną zgodzi. - Ok, masz rację... Znajdę pracę! Tylko daj mi na to trochę czasu... A bizneswoman w odpowiedzi… zacznie się pakować. - Dobrze. Nie będę ci przeszkadzać... Skup się na szukaniu pracy, a ja wrócę do siebie! - Przecież możemy być nadal razem... Nie będziesz mi w niczym przeszkadzać! - Chcę, żebyś miał motywację... Im szybciej znajdziesz pracę, tym szybciej do siebie wrócimy. Teraz wszystko zależy od ciebie!
  • Tymczasem Aneta umówi się na „gorącą” randkę ze Stawickim – jak zwykle przez Internet. I gdy w końcu do „ukochanego” przyjedzie... przeżyje spory szok. Bo na miejscu zastanie też Dominikę, a lekarz zacznie się nagle zachowywać, jakby w ogóle jej nie zapraszał. - Co pani tu robi? - „Pani”? Bawimy się w nieznajomych? To nawet całkiem sexy...
  • - Zbyszek?... Kto to jest? - Doktor Dylska, moja… dentystka. To jest jakieś nieporozumienie! Co wydarzy się dalej? Emisja “Barw szczęścia” jak zwykle od poniedziałku do piątku, tylko na antenie TVP2 – zapraszamy!