TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Sutenerka...

Sutenerka... Data publikacji: 2020-09-22

Jowita wciąż lubi łatwe życie i nie dba o uczucia innych. Jaką zapłaci za to cenę? Zapraszamy na 2293 odcinek „Barw szczęścia”, a w nim...

W kolejnym tygodniu Oliwka odkryje, że jej przyjaciółka „współpracuje” z Gretą, która załatwia luksusowe prostytutki dla biznesmenów. Jowita przyzna, że kontaktuje sutenerkę ze swoimi koleżankami. A Zbrowska będzie w szoku.
- Przecież Greta wykorzystuje te dziewczyny... Robi na tym hajs!
- Nie robią tego za frajer... One też zarabiają na tym niezłą kasę. Sorry, ale nie każdy ma zamożnych rodziców i wspierającego chłopaka, a studia i mieszkanie kosztują!
- I na serio nie widzisz nic złego w tym, że są zmuszone do bycia prostytutkami?!
- To są dziewczyny do towarzystwa...
- Świadczą usługi erotyczne!
- Ale nie tylko! Bywają w wielkim świecie, podróżują, chodzą na bankiety... To są faceci na poziomie, z klasą!(...) Nie robię nic złego... Nikt tych dziewczyn do niczego nie zmusza!
- Jasne! Wy tylko obiecujecie im wielki świat... Seks to tak przy okazji!
Chwilę później, zirytowana, siostra Patryka zmieni za to ton – i zamiast się bronić, sama ruszy do ataku. A pod wpływem emocji powie o kilka słów za dużo...
- Zawsze z Kajtkiem mieliście się za lepszych od innych... To zachrzaniaj, malując te pazury! Ja wolę się tak nie przemęczać!

Czy po tej kłótni Jowita straci ostatnią przyjaciółkę i zostanie sama? Emisja odcinka numer 2293 już 25 września o godz. 20:10 – lepiej nie przegapić!

REKLAMA