TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Niespodzianki...
Areszt, striptiz i oszustwo – w kolejnym tygodniu na widzów „Barw szczęścia” czeka sporo niespodzianek! Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • Przede wszystkim Szubert trafi w końcu na celownik CBA i do biura fundacji „Spartusie” wkroczą agenci – ku przerażeniu biznesmena oraz Igi - Służby CBA, proszę niczego nie dotykać! - Ale co się dzieje? To jakaś pomyłka! - Proszę się odsunąć od komputera! Proszę o pani komórkę, pańską również.(...) Mamy nakaz przeszukania pomieszczeń fundacji oraz zabezpieczenia materiałów mogących dotyczyć prowadzonej sprawy... - Podejrzenie o malwersacje?!
  • Darek na wieść o zatrzymaniu Szuberta będzie przerażony – świadomy, że po tym, jak biznesmen wciągnął go w swoje machlojki, CBA może zapukać także do jego drzwi. I przez stres na nowo zacznie mieć problemy z sercem. - Nie denerwuj się na zapas... Zaczekaj aż przesłuchają Szuberta i dowiesz się, co mu zarzucają... - Nic nie rozumiesz...
  • Po kilku godzinach Janicki wyzna za to Władkowi całą prawdę... A Cieślak będzie w szoku. - Oszukałem cię. Pośredniczyłem w przekazaniu Szubertowi trzystu tysięcy Euro łapówki za ściągnięcie Alvaro do klubu... Maks mnie zmusił. Szantażował, że nie zapłaci za sprzęt dla twojej uczelni, że jego firma nie zasponsoruje waszych badań! - Dlaczego nie powiedziałeś mi o tym wcześniej?! - Nie wiem. Myślałem, że… nikt się nie dowie.(...) Przepraszam cię, Władek. Zrobiłem to dla nas... Dla klubu, dla ciebie!
  • - Popełniłeś przestępstwo, rozumiesz? Musisz przyznać do tego, co zrobiłeś! Jak się nie zgłosisz dobrowolnie i sami cię aresztują, konsekwencje będą dużo gorsze...