TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Wielka wygrana?
Zdrady, depresja, kłopoty w pracy – w „Barwach szczęścia” nie dla wszystkich los jest łaskawy. Co spotka bohaterów serialu w kolejnym tygodniu?
  • Swoich problemów wyprze się też Sabina – gdy Kazik wyzna, że znalazł jej schowek na butelki i gdy spróbuje nakłonić przyjaciółkę, by poddała się terapii. - Wyszedłem z tego. Nie piję. Mam pracę i dach nad głową... Kiedyś miałem znacznie więcej. Ale to straciłem... przez wódkę. Chcesz usłyszeć, jak się skończy twoja historia? Mogę ci opowiedzieć… - Nie jestem taka jak ty! - Próbujesz rozwiązywać swoje problemy za pomocą wódki. Ale ona nie sprawi, że twoje życie będzie łatwiejsze...
  • Tymczasem Agata zacznie w końcu pracę w korporacji… i już pierwszego dnia złamie regulamin, dzwoniąc z biura do Patryka. Dziewczyna dostanie za to od szefa ostrą burę – i od razu zacznie się zastanawiać, czy w nowej firmie będzie naprawdę szczęśliwa.
  • Natalia swojego szczęścia postanowi za to szukać…. za granicą. Zwoleńska wyzna matce, że musi wyjechać z Polski, bo jako prawniczka nie może znaleźć w kraju pracy. I że jest gotowa zamieszkać w Niemczech. - Żadna kancelaria mnie nie chce! Ten świat jest bardzo mały. Jak tylko słyszą moje nazwisko, od razu kojarzą sprawę z Oliwierem… A kiedy potwierdzam, że faktycznie ja to ja… następuje koniec rozmowy. Boże, jaka ja byłam głupia! Czy Małgorzata zdoła ją zatrzymać?
  • Za to w finale: dramat Piotra. W kolejnym tygodniu Walawski postanowi przenieść się z dziećmi do nowego domu, na drugim końca miasta. Tuż przed przeprowadzką odwiedzi go jednak Marian Topolski – ojciec dziewczynki, której przeszczepiono nerkę od Moniki. - Chciałem podziękować... że się pan zgodził na pobranie organów od córki. Nigdy panu tego nie zapomnę... Ani moja Helenka.(…) Moja córka zawdzięcza panu życie... A Piotr ulegnie na nowo emocjom...