TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Druga szansa?
Przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia” - i nowa dawka emocji. Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • Tymczasem do „Feel Good” powróci Renata – oszustka i złodziejka, przez którą Radek został kiedyś postrzelony. Dziewczyna wyzna, że właśnie wyszła z więzienia… i poprosi Morawskiego, by ją zatrudnił. A Radek i Lidka będą w szoku. - Mam ci dać pracę?! Ty chyba oszalałaś… - Wynoś się stąd i więcej się nie pokazuj! Masz tupet, żeby tu wracać i jeszcze prosić Radka o pomoc! Renata jednak się nie podda… - Bez znajomości nikt nie zatrudni dziewczyny z wyrokiem!(…) Proszę, przynajmniej ty daj mi szansę…
  • A w finale: ciąg dalszy „zawirowań” w życiu Łukasza i Kasi. W nowym tygodniu Iza Małek wróci do hotelu Stańskich, by pokazać pierwszy z zamówionych obrazów. Bożena będzie jej dziełem zachwycona. Reakcja Kasi jednak malarkę rozczaruje. - Fajny... - Tylko tyle? Fajny? - Nie wiem, co mam jeszcze powiedzieć... Sympatyczny? Ładny? Miła widokówka z wakacji? A Stańska od razu wyczuje, że Kasia ma „problem” nie z obrazem, tylko z jego autorką.
  • - Co się dzieje?(…) Coś cię w niej denerwuje? Może jest coś, czego ja nie widzę, a powinnam? Powiedz mi, nie chcę tu kolejnego skandalu… - Nic złego się nie wydarzy, nie musisz się martwić… - Ale coś jest nie tak, prawda? Sadowska wyzna w końcu szefowej, że Iza urodziła dziecko Łukasza – korzystając z banku nasienia.
  • Bożena po rozmowie z przyjaciółką uzna, że sztuczne zapłodnienie to szansa również dla niej i Bruna. I spróbuje namówić męża na wizytę w klinice... - Może powinnam pogadać z Kaśką i… - Chcesz wtajemniczać ją w nasze sprawy? - Nie, skąd, ale mogłabym ją wypytać o klinikę, procedury, lekarzy… - Dobrze, tylko po co? - Bo może za szybko się poddaliśmy. Ale jeśli nie chcesz, nie będę nalegać… Jaką decyzję podejmie w końcu Bruno? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!