TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Zapraszamy na wakacyjne powtórki i specjalną niespodziankę!

Zapraszamy na wakacyjne powtórki i specjalną niespodziankę! Data publikacji: 2016-06-10

Co prawda „Barwy Szczęścia” powrócą z nowymi odcinkami dopiero w ostatni poniedziałek sierpnia, ale nie rozstajemy się z bohaterami z Zacisznej. W przerwie emocji związanych z Mistrzostwami Europy zapraszamy do TVP2 na powtórki, dzięki którym będziecie mogli przypomnieć sobie, co wydarzyło się ostatnio w życiu bohaterów serialu, bądź nadrobić zaległości.

Zaczynamy już w poniedziałek 13 czerwca o godzinie 11:55 powtórką odcinka numer 1422. Kolejne odcinki wyemitowane zostaną w cyklu od poniedziałku do piątku o tej samej godzinie. I tak aż do końca wakacji. Równocześnie na kanale TVP Polonia w każdą sobotę od godziny 5:40 rano wyemitowany zostanie blok składający się z kilku odcinków, począwszy od odcinka 1401 już w najbliższą sobotę 11 czerwca. Zapraszamy – szkoda czasu na spanie w wakacje! :).

A na koniec wielka gratka dla wszystkich Fanów „Barw Szczęścia” – przez całe lato na naszym Facebooku będą pojawiać się mini-odcinki – zupełnie nowe, nigdy wcześniej nieemitowane sceny – specjalnie przygotowane, by w okresie wakacji wypełnić czas oczekiwania na kolejny sezon. Szczegóły już wkrótce...

REKLAMA