TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Bożena Stańska - Marieta Żukowska

Marieta Żukowska Data publikacji: 2015-08-18

Córka Tomasza Wiśniewskiego, żona Bruna Stańskiego.

Bożena przez lata nie interesowała się życiem ojca – mieszkając w Walii - i gdy Wiśniewski wpadł w tarapaty finansowe, nie zamierzała nawet mu pomóc. A do tego dość długo nie akceptowała jego związku z Amelią. W końcu jednak ich stosunki się ociepliły...

Bożena ma też na koncie kilka miłosnych porażek i była związana m.in. z Mirkiem (który ją zdradził) oraz z Adrianem Świderskim (który wcześniej jako lekarz uratował jej życie - gdy została zaatakowana na ulicy i miała poważny uraz głowy). W finale jej serce podbił za to Bruno Stański, z którym wzięła ślub. Uroda dziewczyny nadal zapewnia jej jednak zainteresowanie mężczyzn - a to ściąga na nią kolejne problemy.

W przeszłości Bożena pracowała w pralni chemicznej, gdzie stoczyła sądową batalię z szefem, który fizycznie i psychicznie molestował swoje pracownice. Później przeżyła próbę gwałtu, a następnie zdecydowała się na karierę w ABW, ale po konflikcie z kolejnym przełożonym, który ją molestował – agentem Kowalukiem – znów rzuciła pracę.

Aktualnie Bożena prowadzi razem z mężem elegancki hotel na obrzeżach Warszawy.

REKLAMA