TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Nowa bohaterka: Paulina

- Data publikacji: 2013-04-23

Śniadanie Marty i Roberta przerywa dzwonek do drzwi. Po chwili w przedpokoju staje młoda długonoga dziewczyna i wręcza Romanowskiemu przesyłkę.

Zapraszamy na 929 odcinek "Barw szczęścia", w którym w pojawi się nowa bohaterka Paulina Dębska, a do obsady serialu dołączy Milena Suszyńska - absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej, którą na co dzień możemy oglądać na deskach Teatru Narodowego. Prywatnie córka znanego aktora Zbigniewa Suszyńskiego.

Drugi raz Walawska wpada na dziewczynę jeszcze tego samego dnia w redakcji. Robert wyjaśnia żonie, że to kandydatka na sekretarza redakcji i z miejsca wylicza jej zalety:

– Kilka języków obcych, staż w jednej z londyńskich gazet – to Paulina Dębska! Zatrudniłem ją tydzień temu, ale na razie pracuje jako moja asystentka – dodaje, a Marta od razu zaprasza ją do gabinetu i przeprowadza rozmowę rekrutacyjną. Mimo znakomitych kwalifikacji Pauliny, Marta nie jest przekonana co do jej zatrudnienia. Ulega jednak mężowi...


Kilka dni później do Marty przychodzi wściekła Elżbieta. Artykuł jej autorstwa, który znalazł się w numerze "Ogrodu Wyobraźni", został nieudolnie zredagowany.

– Co to za idiotyczne zdania?! Co to za styl? O błędzie ortograficznym już nawet nie wspomnę.

Marta od razu rusza do wydawnictwa, gdzie Paulina przyznaje, że na prośbę Roberta zrobiła korektę w tekście Elżbiety. Walawska jest wściekła.

– Oczekuję od pani cotygodniowego raportu o nadesłanych tekstach i pisemnego uzasadnienia decyzji dlaczego pani je odrzuca bądź rekomenduje do druku!

Marta nie bez powodu jest "cięta" na nową pracownicę. Za to Robert traktuje ją dość pobłażliwie. Czyżby zapatrzył się na jej długie nogi...? Czy nowa pracownica zwróci w głowie zakochanemu dotąd bez pamięci w Marcie Romanowskiemu?


GALERIA - Paulina Dębska »

REKLAMA