TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Pieniądze i groźby
Jedni drobne, inni grubego kalibru - niemal każdy z bohaterów „Barw szczęścia” ma na sumieniu jakieś „grzeszki”. A kto poczuje wyrzuty sumienia w kolejnym tygodniu?
  • Z kolei Irena postanowi „obronić” majątek Ludwika przed jego żoną… - Wszystko stracisz, wszyściutko… - A co ona mi może zabrać? Mam tylko ten dom i parę groszy na koncie… - Ja właśnie ten dom mam na myśli! To wszystko będzie jej, a ty zostaniesz w samych skarpetach! - Ale za to zakochany... na zabój! - Miłością mnie nie nakarmisz! Lepiej z nią porozmawiaj i ustal warunki rozwodu! Czy intrygantka dopnie swego i… sama przejmie pieniądze oraz dom „ukochanego”?
  • A na koniec: kolejne „szaleństwa” Rafała! Biznesmen nadal będzie traktować hotel Stańskich jak swoje królestwo i nie ograniczy się tylko do nielegalnej gry w pokera. Najpierw Zaborski poprosi Patryka, by załatwił mu narkotyki. - Cztery gramy trawki i dwa koksu... Masz tu dwa tysie. Reszta kasy dla ciebie! Za jeden kurs niezły zarobek…
  • Później namówi za to recepcjonistkę Anię, by ściągnęła na wieczór atrakcyjne koleżanki... - Nie szukam dziewczyn „do towarzystwa” w sensie „do łóżka”, broń Boże, tylko do uczestnictwa w imprezach biznesowych!(…) Wypiją sobie parę drinków, pogadają z nami o tym i o tamtym...
  • Niespodziewanie w hotelu zjawi się jednak… Karolina. Zirytowana – i gotowa sprowadzić ukochanego na ziemię! - Drugą noc z rzędu nie wracasz do domu!(…) Sypiasz z tą lalunią z recepcji? - To tylko koleżanka… - Jak ja pracowałam na recepcji, na początku też byłam tylko twoją koleżanką! A potem mnie zaciągnąłeś do łóżka! - O ile sobie przypominam, sama do niego weszłaś… - Bo byłam głupia!