TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Ryzykowna ścieżka
Przed nami nowy tydzień z „Barwami szczęścia”… Co tym razem czeka bohaterów serialu?
  • Patryk kolejny raz spotka Justina… a ten namówi go w końcu, by sięgnął po marihuanę – choć tego dnia będzie pracował jako kierowca. - Może zapalimy to, co mi dałeś? - Powaliło cię? Za kółko ujarany nie wsiądę! - Przerwę sobie zrobisz... Strzelisz dwa buchy i po godzinie ci przejdzie. - Nie mogę! - Cykor jesteś… Dziewczyny się boisz, że ci awanturę zrobi i wywali z chaty… więc jesteś cykor. - Dobra, dawaj!
  • Kilka dni później Patryk sprowadzi za to nowego „przyjaciela” do Pyrków. Chłopak uzna, że Justin powinien zamieszkać z nim, Agatą oraz Stasiem. I spróbuje przekonać do tego pomysłu ukochaną. - Mogłabyś wynająć Justinowi pokój… Dom jest duży, a nas garstka. - Dom nie należy do mnie… Nie mam tu nic do powiedzenia. - Porozmawiasz z rodzeństwem? Czy Agata w końcu się zgodzi? A jeśli tak… jak „wyluzowany” Justin – wielbiciel używek wszelakich – wpłynie na Stasia?
  • Z kolei Władek znów posprzecza się z Kajtkiem o jego przyszłość. - Ja wiem, że może lekko na ciebie naciskam… - Lekko? O niczym innym nie gadasz, tylko o studiach! - Gadam, bo wiem, jaka to ważna decyzja. - Tato, nie obraź się, ale czasy się zmieniły... Nie każdy musi iść po maturze na studia! - Słucham?! To znaczy, że ty nie zamierzasz?!
  • Darek ostrzeże w końcu partnera, że - jeśli nie zmieni swojego zachowania - może później tego żałować. - Jeśli będziesz się tak ciągle czepiał Kajtka, to w końcu przestanie z tobą rozmawiać... - Mam patrzeć, jak mój syn sobie marnuje życie?! - Jest młody - szuka, sprawdza, zastanawia się. Daj mu szansę podjąć samodzielną decyzję… Czy Cieślak posłucha dobrej rady?