TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Dwa romanse… i dwóch buntowników!
Namiętne pocałunki i nowe wyzwania – czas na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”! Co tym razem zobaczymy w serialu?
  • Córka oznajmi Marczakowi, że jego wnuk musi zmienić liceum – bo w Zakrzewiu wszedł w konflikt z nauczycielami. I poprosi seniora, by przygarnął Kacpra pod swój dach. - Na razie jest ogólnie zrażony do szkoły, ale jest podekscytowany przeprowadzką do dużego miasta! Gdy Jerzy zacznie się wahać, sprawę przypieczętuje zgoda Małgorzaty. - Jureczku, ja ci pomogę! Wychowaliśmy własne dzieci, to z jednym Kacprem sobie nie poradzimy?
  • Kilka godzin później między Malwiną i Marczakiem dojdzie jednak do „spięcia”… właśnie przez Zwoleńską. - Zapytam wprost... Czy ty i Małgorzata… Czy wy jesteście razem?… Tato, co ty wyprawiasz? Odgrywasz się na mamie za Nasielskiego?! - Twoja mama już dawno ode mnie odeszła… - Ale wróciła! Wybrała ciebie! Dlaczego nie umiesz jej wybaczyć?!
  • Rodzinne problemy czekają też Kajtka, bo Władek będzie wywierał na syna coraz większą presję – gotów na wszystko, by chłopak zdecydował się na studia. A im bardziej Cieślak senior będzie naciskał… tym bardziej junior będzie się buntował. - Mam wrażenie, że tobie jest wszystko jedno, czy pójdziesz na studia, czy nie… - Nie jest wszystko jedno. Ale czuję, że jak nie pójdę, to mi nie dasz żyć! Stawiasz mnie pod ścianą... Nie widzisz tego?
  • Tymczasem Zuzia zdobędzie złoty medal na mistrzostwach młodzików… A jej sukces szybko doprowadzi w drużynie do nowych spięć. Bo gdy Adrian zaproponuje koleżance, by razem trenowali, Filip znów wybuchnie zazdrością.