TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Radość, kłótnie i żal
Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”... Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • Przede wszystkim do Polski wróci Łukasz – gotów na wszystko, by odzyskać Kasię. - Przepraszam, że tyle mi to zajęło... Że miałem wątpliwości. Teraz wiem w końcu, że chcę, żebyś została moją żoną!(…) Byłem idiotą, ale zmądrzałem. Uświadomiłem sobie, że mogę wszystko stracić... Wszystko – to znaczy ciebie! A gdy Górka zgodzi się ukochanemu wybaczyć… po kilku godzinach narzeczeni wezmą kameralny ślub! Cały czas wspierani przez Bożenę i Bruna.
  • Stańska zorganizuje uroczystość w hotelu i zrobi wszystko, by Kasia znów była szczęśliwa. Ale sama tuż po ślubie przyjaciółki straci nagle humor... A wszystko przez Celinę! Gdy Bożena odkryje, że dziewczyna pracuje w klubie fitness, będzie w szoku. I pośle Brońskiej lodowate spojrzenie… - Dlaczego nie siedzisz w areszcie? - Odpowiadam z wolnej stopy. - To się nazywa sprawiedliwość... Szefowa wie o procesie? - Nie pytała... Chyba jej o niczym nie powiesz? Ta praca to dla mnie szansa na normalne życie…
  • Kilka godzin później Stańska uprzedzi za to Reginę, że powinna na Celinę uważać. - Chodzi o pani nową pracownicę.(…) To bardzo zły człowiek. Właśnie toczy się przeciwko niej postępowanie karne... Myślę, że powinna pani o tym wiedzieć. A bizneswoman od razu zblednie… - Nie wiedziałam, kogo zatrudniam… Celina wyglądała na dobrą i uczciwą osobę! - Na mnie też zrobiła takie wrażenie. Dlatego jej zaufałam...
  • Po powrocie do klubu Regina wyrzuci trenerkę z pracy. - Dla takich jak ty nie ma miejsca w mojej firmie... Zabieraj swoje zabawki i to w tej chwili! Reakcja dziewczyny jednak kompletnie ją zaskoczy. Bo Celina wyzna, że… sama padła ofiarą szantażu. - Mieli na mnie haka... Nagrania.(…) Odurzali mnie na wyjazdach, a potem nagrywali... nago z innymi mężczyznami. Bałam się, że te nagrania trafią do mojej rodziny... Do chorego ojca. Że on umrze, jak je zobaczy!
  • - Zrobiłam straszną rzecz i bardzo tego żałuję... Nigdy sobie nie wybaczę.(…) Daj mi, proszę, szansę. Nie zwalniaj mnie… Nie teraz! Czy Regina uwierzy w jej słowa i zgodzi się, by Brońska została w klubie?
  • Poważny konflikt czeka też w nowych odcinkach Pyrków. Iwona pojawi się w końcu w domu, ale od razu zapowie bliskim, że chce wrócić na Ukrainę. I gdy Hubert poprosi, by na czas jego wyjazdu do USA zajęła się Stasiem, odmówi. A jej brat nie przyjmie tego dobrze. - Iwona, to jest zwykły egoizm!(...) Pomagać dzieciom możesz też tutaj… - Ale na Ukrainie ta pomoc jest bardziej potrzebna! A ty po prostu chcesz sobie jechać pozwiedzać Stany!
  • - Dlaczego Klara nie może jechać tam sama? - Nie mów, że ona też ma zrezygnować ze swoich planów, bo ty postanowiłaś zostać świętą?! W finale rodzeństwo zwróci się o pomoc do Agaty – prosząc, by to właśnie ona zaopiekowała się Stasiem i na razie nie wyprowadzała się do Patryka. Ale na tym problemy Pyrków się nie skończą...
  • Bo sytuację skomplikuje także... powrót Jana Szumana. Senior przyjedzie specjalnie, by odwiedzić w Polsce chorego Pawła. I spróbuje przekonać Agatę, by dała ukochanemu kolejną szansę. - Życie nie jest łatwe, moje dziecko... Ale nie wolno się tak łatwo poddawać.(…) Jak się ma wspólne marzenia i patrzy się w jedną stronę, to prędzej czy później człowiek widzi, że odnalazł bratnią duszę… Mimo kłótni i przeciwności losu. Może jeszcze nie wszystko stracone?