TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Zazdrość, zemsta i… disco polo
Przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”… Jakie niespodzianki tym razem czekają na Fanów serialu?
  • Chwilę później na cmentarzu zjawi się za to Melania – w bojowym nastroju. I w końcu pogrzeb Adama zmieni się w ostrą kłótnię. - Jakim prawem chcesz pochować tutaj mojego ojca?! Powinien być pochowany w Sokołowie, z moją rodziną, tam jest jego miejsce!(…) Nie zostawię tego! Nie ty będziesz decydować o moim ojcu! Zamordowałaś go! Niedługo prawda wyjdzie na jaw!
  • Emocji nie zabraknie też w życiu Kajtka i Oliwki – znów za sprawą Justina. Tym razem chłopak przedstawi kolegom swoją nową ukochaną: Laurę. Cieślak od razu zgodzi się, by dziewczyna z nimi zamieszkała… A Zbrowskiej półnaga „konkurencja” wcale się nie spodoba! - Czy ty jesteś nienormalny?! To jest jakaś obca panna! Będzie się nam pałętała po domu!
  • Podobny „kryzys” - tyle, że w kolorze blond – przytrafi się także Julicie. Bo Tomek zatrudni nową masażystkę: seksowną Teresę (w tej roli Joanna Balas)... Sałatka na widok konkurentki wcale się nie ucieszy. A szef klubu, widząc jej wymowne spojrzenie, rzuci tylko: - Co to za foch? Uśmiechnij się, bo odstraszysz nam klientów!
  • Kolejne problemy czekają Julitę w domu. Józek nadal będzie miał kłopoty przez aferę dopingową, bo testy opłacone przez klub wykażą, że… wszyscy piłkarze są „czyści”. Sałatka straci do tego sporo pieniędzy, bo jego sponsorzy zaczną się wycofywać. I w końcu, załamany, rzuci do żony: - Będziesz mnie teraz utrzymywała, kochanie… Jak dziewczyna na to zareaguje?