TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Prawda boli
Zamiast radości, rozczarowanie i łzy. A zamiast pracy… nowy flirt!
  • A w finale Kasia uprzedzi ojca, że wcale nie planuje przyjąć Cariny do rodziny. - Ja nie będę jej pomagać! I nie zamierzam się z nią zaprzyjaźnić, jeżeli na to liczysz… - Będziesz jej unikać? - Będę unikać i jej, i ciebie!
  • Załamana, Górka pojedzie w końcu do domu, do Łukasza. Ale on również nie zdoła jej uspokoić – ani pocieszyć. - Masz przyrodnią siostrę. To jakiś plus w tym wszystkim… - Jaki plus?! Ta dziewczyna będzie mi tylko przypominać o tym, co zrobił mój ojciec! - Z czasem jakoś się dogadacie… - Nie, Łukasz, ja jej nie chcę znać! Rozumiesz?…
  • Kolejne „wyzwanie” czeka Kasię po powrocie do Dubaju. Nowym menadżerem hotelu zostanie Szymon Jabłoński (w tej roli: Maciej Marczewski)... któremu seksowna, pewna siebie rodaczka od razu wpadnie w oko. Szymon najpierw wybierze się z koleżanką na basen, później pomoże jej w opiece nad synem… Ale gdy zaproponuje kolejne spotkanie, Kasia postawi sprawę jasno: - Wiem, do czego zmierzasz... I nie będę twoim „klinem” na rozwód z żoną!
  • - Nie traktuję cię tak! - Więc po co chcesz się umówić? - OK, nie ukrywam, że mi się podobasz.(…) Czy to coś złego? Chciałem tylko miło spędzić czas. Twój synek mnie polubił… - Ksawery ma ojca, który jest moim partnerem… - To dlaczego uciekłaś przed nim aż do Dubaju? - Wydaje ci się tylko, że wiesz coś o moim związku, ale to nieprawda! - A jaka jest prawda? Że kochasz faceta i postanowiliście ćwiczyć miłość na odległość?