TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

W zagrożeniu...
Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia”, w których radość miesza się ze strachem… Jakie niespodzianki czekają tym razem na Fanów serialu?
  • - Nie jesteś już z Arturem, więc dlaczego wszystko kręci się wokół niego? - To normalny, ludzki odruch, że chcę mu pomóc… - A może ty coś do niego czujesz?(…) Artur wie, że jesteśmy razem? - Nie sądzę, żeby go to teraz interesowało... Jak wiesz, właśnie próbował się zabić! - Bardzo mi go szkoda, ale nasze życie nie może być zdeterminowane przez porażki Artura!(…) Próbuję ułożyć sobie z tobą życie. Zagrałem przed Igą w otwarte karty - wie, że jesteśmy razem. Ale nie wiem, w co ty grasz...
  • Problemy czekają także Darka, bo w szpitalu pojawi się nagle Maryla, ciotka Beaty (w tej roli: Ewa Kuryło). A gdy seniorka odkryje, że jej krewniakiem zajmuje się gej… oskarży Janickiego o porwanie. - To jest oszust! Porwał dziecko Beatki! - Nie porwaliśmy Grzesia, tylko wzięliśmy go pod opiekę… - Bzdura! Grześ ma rodzinę!(…) Zabieram go do Gdańska! - On chce odwiedzać mamę w szpitalu... To nie będzie możliwe, jeśli wywiezie go pani na drugi koniec Polski… - Lepsze to niż życie ze zboczeńcem!
  • Z kolei Agata po rozstaniu z Pawłem wpadnie w depresję – co od razu zaniepokoi Huberta. - Kiedy ostatnio coś jadłaś? - Nie wiem, nie pamiętam… - I chyba też nie pamiętasz, że masz cukrzycę? Musisz regularnie jeść!(…) Ryzykujesz swoje zdrowie... Paweł nie jest tego wart! Słyszysz mnie? To nie jest twoja wina, że Paweł okazał się dupkiem! - Powinna mi się zapalić czerwona lampka, jak zaczął wyciągać ode mnie kasę na film.(…) Zostałam z niczym... Jestem bankrutem!
  • W finale rodzina Pyrków odzyska jednak uśmiech, bo do Polski wróci w końcu Iwona – robiąc bliskim sporą niespodziankę!