TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Wigilijne niespodzianki…
Zdrada, morderstwo i święta jak z koszmaru - zapraszamy na finał 11 sezonu „Barw szczęścia”! Co wydarzy się w serialu w premierowych odcinkach, ostatnich przed wakacyjną przerwą?
  • Agata znów pokłóci się z Pawłem o pieniądze – po tym, jak chłopak dostanie zaproszenie do USA i będzie pewien, że za wyjazd zapłaci właśnie jego ukochana, aż kilkanaście tysięcy złotych. - Masz zlepionych kilka scen, a już myślisz o dystrybucji w Ameryce? Kogo w ogóle będzie tam obchodził film o jakiejś polskiej dziennikarce?(…) Nie pojedziesz do żadnych Stanów! - I niby ty o tym zdecydujesz? - A masz pieniądze na bilety? Tobie chyba się wydaje, że ja mam jakąś skarbonkę bez dna!
  • - Przypominam ci, że kasa, którą dał nam Hubert z domu, miała starczyć na film, ale przede wszystkim na mieszkanie! A z każdym dniem topnieje coraz bardziej! - Zarobimy na tym filmie! - A co, jeśli nie? Co, jeśli Walawski naprawdę zablokuje film na następne miesiące albo lata?! Następnego dnia Pyrka znajdzie za to w telefonie Pawła wiadomość od jego ulubionej aktorki – Marzeny… i jej zdjęcie w samej bieliźnie! - Od kiedy mnie zdradzasz?!
  • Z kolei Jowita tuż przed świętami wyzna Oliwce i Kajtkowi, że… jest zakochana. - Na zabój, na zawsze, na amen! - Powiesz nam w końcu, kto to jest? - Chyba nie ten gość od stłuczki? - To właśnie on... Facet moich marzeń! Jest taki dojrzały i męski… I do tego wszystkiego zabawny! Nastolatka postanowi spędzić Wigilię z nowym partnerem – w tajemnicy przed swoją rodziną. I poprosi Oliwkę oraz Kajtka, by ją kryli.
  • Gdy przyjaciele zobaczą, że jej wybrankiem jest Sebastian… będą w szoku! - To… ojciec Angeli? - O cholera...