TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Bożena kontra gwałciciel

Bożena kontra gwałciciel Data publikacji: 2018-04-16

Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia” - i sporą dawkę adrenaliny! Bożena znów ruszy do akcji... i tym razem stoczy walkę ze swoim szefem: Kowalukiem. Czy zdoła go pokonać?

W kolejnym tygodniu agent wezwie dziewczynę do biura… i zapowie, że ABW chce zacząć śledztwo przeciwko jej mężowi. Bożena będzie załamana – i pewna, że Bruna czekają przez to problemy. Kilka godzin później Kowaluk obieca koleżance, że agencja zostawi Stańskiego w spokoju… ale tylko pod warunkiem, że Bożena mu się „odwdzięczy” - i zostanie jego kochanką!

Wiśniewska będzie w szoku i od razu opowie o wszystkim mężowi. A Bruno pojedzie do ABW i podziękuje jej szefowi za “pomoc” prawym sierpowym.
- Jeszcze raz zbliżysz się do mojej żony, a zrobię ci z mordy pędzel!

Tymczasem Bożena postanowi złożyć na Kowaluka oficjalną skargę - i poszukać innych kobiet, które agent mógł molestować. Jedna z przyjaciółek z pracy - Dagmara – skontaktuje ją ze swoją dawną koleżanką: Emilią. Dziewczyny spotkają się całą trójką w kawiarni... A Emilia, zdenerwowana, wyzna w końcu:
- Kowaluk mnie nie molestował... On mnie zgwałcił. Dołączę swoje zeznania do skargi, mogę iść do sądu. Chcę go ukarać!
Bożena od razu pośle jej ciepły uśmiech:
- Firma nie zignoruje głosów trzech kobiet…
Dagmara dorzuci cicho:
- Jest nas więcej... Znam co najmniej dwie dziewczyny, które prześladował Kowaluk. I pewnie to nie koniec…
- Jak to możliwe, że tak długo pozostał bezkarny?!

Czy Kowaluk straci w końcu pracę – i zapłaci za wszystkie przestępstwa, których dopuścił się jako agent? Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

REKLAMA