TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Ślub i więzienie?

Ślub i więzienie? Data publikacji: 2018-04-16

Bożena zostaje zatrzymana przez ABW i trafia na przesłuchanie. Czy zamiast wesela i podróży poślubnej czeka ją… więzienie? Zapraszamy na 1855 odcinek „Barw szczęścia”, a w nim...

- „Wiem to na sto procent... Co ja mówię, na tysiąc! Dragon jest zamieszany w handel bronią”...
Kowaluk odtwarza nagranie z podsłuchu, na którym Stański wyznaje, dlaczego zrezygnował z fuzji z Dragonem… i od razu Bożenę atakuje.
- To nagranie świadczy o tym, że jednak nie odpuściłaś. Mimo, że odsunąłem cię od sprawy!(…) Twój mąż miał informacje o Barańskim. Powiesz mi, skąd? Wykonaliśmy gigantyczną robotę... A ty ją zniweczyłaś! Ujawniłaś informacje ze śledztwa! Sprzeniewierzyłaś się służbie i państwu... Odpowiesz za to!

Kilka minut później agent zostawia koleżankę samą – i namawia do „współpracy” Stańskiego.
- W siedzibie pana firmy trwa teraz przeszukanie... W ciągu kilku godzin ustalimy ponad wszelką wątpliwość, czy i jakie informacje mieliście o Barańskim. Wtedy już nic nie będzie można zrobić. Teraz jest jeszcze szansa.(…) To może znacznie wpłynąć na końcowy wyrok, który grozi pana żonie…

Gdy Bruno przyjeżdża w końcu do Feel Good, gdzie miało odbyć się wesele, Tomasz i Amelia od razu zasypują go pytaniami. Wiśniewski jest naprawdę przerażony:
- Mów, co się dzieje z moją córką!
Jego zięć uparcie jednak milczy...
- Nie chcę na ten temat rozmawiać... Dla dobra Bożenki.
- Ty się nie zasłaniaj jej dobrem, tylko mów, jak było naprawdę!
- Nie mogę! Wy też możecie być przesłuchiwani... Im mniej będziecie wiedzieć, tym lepiej dla was!

Czy Bożena naprawdę zostanie oskarżona i... trafi w końcu do więzienia? Emisja odcinka numer 1855 już o godz. 20:10 – lepiej nie przegapić! 

REKLAMA