TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Razem czy osobno?
Przed nami kolejny, pełen emocji tydzień z „Barwami szczęścia”… Co tym razem zobaczymy w serialu?
  • Sabina postanowi wycofać się ze spółki z Jolą – a Kozłowska wcale się z tego nie ucieszy. - Nie denerwuj się… Pytałam prawnika i bez problemu mogę wszystkie udziały przepisać na ciebie… - Razem z kredytem? Super, od razu mi lepiej! Oszalałaś?! Chcesz mnie zostawić samą?! - Wiem, że to szok, ale zobaczysz, poradzisz sobie! Wyliczyłam, że moja pensja to akurat rata kredytu… - No popatrz, jak idealnie! Będę płacić wszystko sama i jeszcze pracować za nas dwie!
  • Chwilę później z „ukochaną” spróbuje za to porozmawiać Tomek... - Proszę cię, nie odchodź z mojego powodu… - Nie schlebiaj sobie… A właściwie, to możesz być z siebie dumny. Dzięki tobie wiem, co jest dla mnie naprawdę ważne. - Co? - Lista jest dość długa, ale ciebie na niej nie ma!
  • Po kilku dniach Tomalów czeka dramatyczna walka w sądzie, na rozprawie dotyczącej Mai. Rodzina Grzybowskich przedstawi zdjęcia Sabiny z Tomkiem - dowodząc, że jej małżeństwo z Andrzejem jest o krok od rozpadu. A Michał, biologiczny ojciec dziewczynki, pogrąży Tomalę swoimi zeznaniami...
  • - Zawiniłem, przyznaję. Zaniedbałem Majeczkę... Ale to przez chorobę żony, o czym mówiłem wcześniej! Zawiodłem jako ojciec, ale Majeczka jest nadal moim dzieckiem... I zawsze będzie. Dlatego nie mogłem się z tym wszystkim pogodzić, że sąd nie widzi prawdy o rodzinie Tomalów… - Dlatego pan ich śledził? - Z daleka. Nie zakłócałem im spokoju. Chciałem tylko zebrać dowody, że kłamią. - I co wówczas pan odkrył? - Że pani Sabina utrzymuje bliskie relacje z mężczyzną na zdjęciu. Bardzo bliskie...
  • Tymczasem Carina znajdzie w Polsce pierwszą przyjaciółkę… Walerię! Obie poznają się w lokalnym kościele. A Górka od razu poczuje do dziewczyny sympatię – i później zapowie księdzu Tadeuszowi, że pragnie otoczyć ją opieką. Ku przerażeniu Stefana… który nadal będzie ukrywał przed żoną, że egzotyczna piękność z Francji to jego nieślubna córka. - Chciałabym jej pomóc… Przecież ona tu nie ma żadnej rodziny! Matka we Francji, a o ojcu nawet nie wspomina… Co wydarzy się, gdy Waleria pozna w końcu prawdę?
  • Problemy czekają też w kolejnym tygodniu Anetę. Marek wyjedzie służbowo do Bielska-Białej… A jego matka postanowi w tym czasie strzec jego ukochanej przed pokusami – i to niczym cerber! Seniorka zatrudni się u doktor Dylskiej jako recepcjonistka... i zacznie przeganiać z jej gabinetu wszystkich młodych, atrakcyjnych pacjentów - pilnując, by nikt nie odebrał jej synowi potencjalnej narzeczonej. Czy Aneta odkryje, dlaczego Złota z taką chęcią „pomaga” jej w pracy – i w końcu się zbuntuje?
  • A w finale: ciąg dalszy śledztwa w sprawie Krzepińskiego. W premierowych odcinkach Alicja spotka się z byłą żoną mordercy - pewną, że mężczyzna jest niewinny. - Myślę, że mój mąż chciał pomóc pani Walawskiej, bo była w tym pociągu z córką w wieku naszej Sary. On ma instynkt i musiał wyczuć, że obie potrzebują pomocy...
  • Artur, coraz bardziej zaniepokojony, odwiedzi za to Łukasza. - Ty rozumiesz, co ta Umińska wyprawia?(…) Myślisz, że zauroczyła się tym psychopatą?(…) I nie rozumie, że broni mordercy? - Niestety nie… - To trzeba ją powstrzymać, przecież jako dziennikarka nawet nie miała prawa z nim rozmawiać!(…) Jeśli ty nam nie pomożesz, to może być tak, że Krzepiński wyjdzie na wolność….