TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Gdy serce przyśpiesza...
Miłość, zazdrość i kłamstwa… Przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”! Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • Magdę i Sebastiana połączy wspólna walka o Luizę i Mirka - rodzeństwo, które trafiło pod opiekę brutalnego ojca. - Przypomniałam sobie, za co cię pokochałam... Masz wielkie serce i… tak, chcę spędzić z tobą resztę życia! - Czy to znaczy, że wciąż mnie kochasz? - Masz jeszcze wątpliwości?
  • Radek wróci za to z Lidką z podróży poślubnej i zacznie szukać nowej kelnerki. A posadę zdobędzie w końcu egzotyczna piękność z Francji: Carina (w tej roli Divine Kitenge). Dziewczyna rzuci się z radości szefowi na szyję… A Lidka, widząc męża w ramionach innej, od razu poczuje ukłucie zazdrości!
  • Tymczasem Hubert pojedzie w trasę z Ulą… A Ernest ostrzeże Agatę i Klarę, że dziewczyna wcale nie odzyskała rozsądku. - Panna Dracula dalej szaleje… - Niezła ksywka. - Ula jest przecież jak wampir! Krew wypije, a dziurki nie zrobi… Miałem tego dosyć i kazałem jej wybierać: ja albo Hubert. Wybrała Huberta. - Tylko, że Hubert nie jest do wzięcia… - Tak myślisz? To ty jeszcze nie znasz możliwości Uli!
  • Za to w finale: proces Krzepińskiego! Artur i Elżbieta zasiądą na sali jako oskarżyciele posiłkowi. - Razem dopilnujemy, żeby ten potwór zgnił w więzieniu... Marta domaga się sprawiedliwości i ręczę, że Krzepiński ją otrzyma! Tymczasem szaleniec, który Walawską porwał i brutalnie zamordował… nagle odwoła wszystkie zeznania! - Wysoki Sądzie, nie przyznaję się do zarzucanych mi czynów.(…) Wcześniejsze wyjaśnienia zostały ode mnie wydobyte przemocą i podstępem!