TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Marzenia i śmierć
Zuza marzy o sławie modelki… Nieświadoma, że za naiwność płaci się w tej branży życiem. Co spotka nastolatkę w Afryce – gdy wyjedzie z agencją? Zapraszamy na premierowe odcinki „Barw szczęścia”, a w nich…
  • Tuż po przylocie Karolina zapowie modelkom, że mają spotkać się z lokalnymi biznesmenami, na przyjęciu. Zuzia nabierze podejrzeń - i zaprotestuje. - Nie chcę być dziewczyną do towarzystwa... Nigdy nie było o tym mowy i nie godzę się na to! Szefowa agencji zgromi jednak nastolatkę wzrokiem: - To jest spotkanie z wpływowymi ludźmi ze świata mody i biznesu... Przyjechali specjalnie, żeby wam pomóc w rozwijaniu waszych karier!
  • - Dlatego trzeba być dla nich miłymi, rozmawiać z nimi i starać się, żeby się nie nudzili!(…) Koniec dyskusji i grymaszenia! Karolina przekona w końcu modelki, by wieczorem pojawiły się na imprezie - i zapracowały na jej sukces. - Moje kochane, będą z was wielkie gwiazdy! Tylko pamiętajcie, że tu nie ma miejsca na dziecinne fochy... Zainwestowałam w was bardzo dużo pieniędzy, to wszystko musi mi się zwrócić! A Zaleski szybko zauważy, że „biznesmeni” najbardziej interesują się Zuzią…
  • - Kusi ich, bo jest młoda i świeższa… - A jak się spłoszy? - Nie sądzę. Z tego, co wiem, spotykała się już ze starszym gościem, nie jest wcale taka niewinna… - Musimy być pewni, że nie narobi nam kłopotów... i tutaj, i w Polsce. Ona dopiero co skończyła trzynaście lat, nie wiadomo, jak zareaguje. - To zmiękcz ją trochę, co za problem? Fotograf wzruszy ramionami… i później dyskretnie przekaże wspólniczce lek na uspokojenie.
  • Tymczasem jedna z modelek – Nika - po kolejnym spotkaniu z „biznesmenami”, wróci do hotelu w opłakanym stanie… w podartym ubraniu i pod wpływem narkotyków. - Dajcie mi spokój! Zniszczyliście mi życie... Nienawidzę was! Zuzia, widząc koleżankę, będzie przerażona. - Może ktoś wrzucił jej coś do drinka?(…) Trzeba wezwać policję!