TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Szanse i zagrożenia
Przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”… Co tym razem czeka bohaterów serialu?
  • Bożena zaskoczy bliskich informacją, że… stara się o pracę w ABW! Dziewczyna weźmie udział w krótkim szkoleniu i zostanie przyjęta na okres próbny. Jednak Stański wcale nie będzie z tego zadowolony. - To nie jest miejsce dla kobiety! Raz, że to trudne. Dwa, że niebezpieczne... Trzy – absorbujące. Nie wyobrażam sobie małżeństwa z jakąś agentką ze służb specjalnych!
  • Artur w premierowych odcinkach nadal będzie za to walczył z depresją. A w szpitalu niespodziewanie odwiedzi go asystentka, z którą pracował kilka lat temu: Zosia Karnicka (w tej roli Joanna Moro). - Zastanawiałam się, czy mogłabym ci jakoś pomóc? Wiele zawdzięczam tobie i Marcie.(…) Mogę tu przychodzić i słuchać. Czasem dobrze się wygadać... Czy dawna przyjaciółka sprawi, że Chowański odzyska radość życia?
  • Tymczasem Klara będzie miała w końcu powód do radości, bo jej książka zostanie nominowana do prestiżowej nagrody literackiej. Pyrka sukces będzie świętować w gronie bliskich… ale dobry nastrój rodziny szybko pryśnie.
  • Bo Iwona i Jaga nadal będą planować podróż do Syrii. Fayad, coraz bardziej przerażony, poprosi w końcu Huberta, by dziewczyny powstrzymał - i przemówił siostrze do rozsądku. - Tam jest wojna, rozumiesz? Bo do nich to nie dociera! One myślą, że to wycieczka w egzotyczne miejsce! - Nie są aż takie głupie... Poza tym Iwona była kiedyś w Bangladeszu i zdaje sobie sprawę z zagrożeń. - Ludzie, wy nie oglądacie telewizji? Tam codziennie giną ludzie! One mogą stamtąd nie wrócić… A jeśli wrócą, to w trumnie!
  • Kilka dni później Fayad postawi za to ukochanej ultimatum... - Jaga, straciłem pół rodziny i prawie wszystkich przyjaciół, nie chcę stracić ciebie! - Nie możesz zrozumieć, że ja robię to właśnie dla ciebie? - Nieprawda, robisz to dla siebie! Żeby przeżyć przygodę, porobić zdjęcia i zbierać lajki, jaka to z ciebie twardzielka! - Jeszcze słowo i mnie nigdy nie zobaczysz! - Jeżeli teraz odejdziesz, mnie nie będzie, jak wrócisz! Czy te słowa wystarczą, by zatrzymać dziewczynę w Polsce?
  • Miłosne „zawirowania” czekają też Roberta, który kolejny raz spotka się po pracy z Kingą… I opowie koleżance o swoich problemach w związku z Angelą. - Ten układ jest nie do wytrzymania!(…) Jak ją poznałem była harda, niezależna, nawet drapieżna… Nasz związek ją zmienił! - Jest zakochana po uszy. To słodkie. - Ja bym tego tak nie nazwał... Ona mnie zamęcza! I sama się męczy... Widzę to, ale nie wiem, co robić.
  • - Nie jest z tobą szczęśliwa? - Tylko, jak jestem obok! Kiedy mam lekcję w innej klasie, klasówki do sprawdzenia, spotkanie… zaraz wysyła mi sms-y, wypytuje, dramatyzuje... To jest nie do zniesienia! - Porozmawiaj z nią. - Co ty! Z nią nie ma rozmowy... Zachowuje się jak dziecko. - Robert, nie daj sobie wejść na głowę... Musisz postawić granice. Związek to nie więzienie! - Angela kiedyś się cięła. Ma blizny… Boję się, że znowu to zrobi przeze mnie. Nie udźwignąłbym tego, rozumiesz?
  • A w finale: dramat Lidki. Dziewczyna będzie przerażona, bo ginekolog poprosi ją, by powtórzyła cytologię. Lidka uzna od razu, że „podejrzany” wynik badań oznacza raka szyjki macicy. A w trudnych chwilach cały czas będzie ją wspierać Sabina... Jaką diagnozę postawi w końcu lekarz? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!