TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

Co ją spotkało?
Pełna ciepła i energii – Marta odmieniła życie wielu osób. Rodzina i przyjaciele tęsknią za nią niemal każdego dnia.
  • Następnego dnia policja poprosi Ewunię, by wskazała mężczyznę, który uwięził ją i jej mamę. Dziewczynka bez wahania wybierze zdjęcie Krzepińskiego i od razu – przerażona - wtuli się w ramiona Piotra. - To on! To on, tatusiu!
  • Bandyta wyzna w końcu, że... Marta utonęła! Mężczyzna zaprowadzi policję do miejsca nad rzeką, w którym Walawska próbowała przed nim uciec, ale spadła ze skarpy. I sucho opisze wydarzenia sprzed kilku tygodni: - Wpadła do lodowatej wody... Grunt był wtedy śliski i grząski, bo padało i wiał wiatr. - Co pan wtedy zrobił? - Ostrożnie ruszyłem za nią, żeby ją utopić.
  • - Kiedy wszedłem do rzeki, zimna woda mnie otrzeźwiła. Zobaczyłem całą tę grozę, jakbym się obudził z koszmarnego snu. Usłyszałem, że ona woła mnie o ratunek. Rzuciłem się na pomoc, przysięgam, chciałem ją wyciągnąć! Zanurzyłem się w wodzie i zacząłem płynąć, ale Marta była coraz dalej i dalej... W końcu zniknęła. Sam ledwo wydostałem się z wody. Przemarznięty zacząłem szukać jakiejś pomocy, ale nikogo nie było w tej głuszy... Nikogo, kto mógłby pomóc.
  • Artur wciąż nie straci jednak nadziei… Biznesmen przyjedzie nad rzekę – łudząc się, że Marta mogła jednak się uratować. I w końcu, zdesperowany, zwróci się o pomoc do wróża Modesta. - Miała jakiekolwiek szanse w tej wodzie? Słyszy mnie pan?! Czy ona mogła przeżyć?! Czy jasnowidz skieruje policję na nowy trop? Ciekawych zapraszamy do TVP2 – od poniedziałku do piątku punktualnie o godz. 20:05!