TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny
back

O krok od upadku…
Przed nami kolejny, pełen emocji tydzień z „Barwami szczęścia”… Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • Z kolei Artur znów spotka się z Bernardem - i w końcu wyzna prawdę o śmierci Filipa. - Odciąłem łączącą mnie z nim linę... żeby samemu wydostać się ze szczeliny na powierzchnię.(…) Filip postanowił wrócić po Iwo, ale sam słabł z minuty na minutę. Przed samym zejściem do szczeliny zaczął majaczyć i straciłem z nim kontakt. Czekałem, że może pociągnie za linę, ale nie dał już żadnego znaku...
  • - Pamiętasz, o czym wtedy myślałeś? - O Marcie. Przyrzekłem jej, że wrócę do domu i chciałem dotrzymać słowa... - Udało ci się. - Ale za jaką cenę? Kim ja jestem? - Himalaistą, który wrócił do domu... - Nie, jestem tchórzem i mordercą! Kilka dni później Chowański postanowi za to podjąć z firmowego konta aż sto tysięcy złotych – i całą sumę oddać rodzinom zmarłych kolegów.
  • Marta, gdy Bernard powie jej o planach męża, będzie w szoku. - On chce sto tysięcy! - Czuje się winny, że przeżył... - I jak zapłaci rodzinom, to będzie mniej winny? Przepraszam cię, ale to tak nie działa!(…) Wiem, że on cierpi. Ale znam go... I próbuję zatrzymać lawinę, którą sam na siebie ściąga! Czy Walawska powstrzyma ukochanego – zanim ten doprowadzi firmę do upadku?
  • W finale: kłopoty Aldony i Borysa… Oboje przyjadą na kilka dni do Warszawy, zatrzymają się u Zenka oraz Basi i w końcu otworzą własny sklep. Ale choć w pracy osiągną sukces, w domu czekają ich problemy – przez małego Aleksa. Grzelak okaże się surowym ojcem, więc chłopiec zacznie się buntować. I w rodzinie co chwila będą wybuchać sprzeczki.