TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Piotr Walawski - Piotr Jankowski

Piotr Walawski Data publikacji: 2015-09-25

Były mąż Marty, ojciec Ewy, mąż Igi.

Piotr pracuje jako dyrektor finansowy w wydawnictwie G&G. Wcześniej pracował na dyrektorskim stanowisku w banku.

Wyrachowany i zimny człowiek. Zarozumiały i egoistyczny. Lubi kiedy jego jest „na wierzchu”. Z pozamałżeńskiego związku z Eweliną ma córkę Ewę. Matka dziewczynki zmarła. Jego ówczesna żona – Marta – pokochała Ewunię jak swoje dziecko, ale dowiadując się o kolejnych zdradach Piotra złożyła pozew o rozwód. Po rozwodzie została prawnym opiekunem Ewy, co szczególnie nie spodobało się Walawskiemu. Przez lata walczył z Martą o prawa do opieki nad Ewunią.

Jakiś czas temu ożenił się z Igą. Po ślubie zdecydowali się na dziecko. Iga miała problemy z donoszeniem ciąży, Walawscy skorzystali więc z usług surogatki – Renaty. Gdy urodził się mały Miłoszek, okazało się, że Renata i jej narzeczony Arek to osoby, które w zamian za oddanie dziecka chcą coraz to większych sum pieniędzy. Po wielu perypetiach Idze i Piotrowi udało się w końcu dojść do porozumienia z Renatą i Arkiem i Miłoszek jest teraz z nimi.

Piotr źle zareagował na zaskakującą wiadomość o kolejnej ciąży Igi. Zagroził odejściem i zarzucił żonie, że zdecydowała się starać o dziecko nie pytając go o zdanie.

REKLAMA