TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Hubert Pyrka - Marek Molak

fot. Artrama Data publikacji: 2015-09-25

Syn Marii.


Hubert zawsze był bardzo dojrzały jak na swój wiek. Już wielokrotnie udowodnił, że rodzina i przyjaciele mogą na niego liczyć w trudnych sytuacjach. Przez lata był związany z Klarą, ale ten związek rozpadł się, gdy zdradził ją ze swoją menedżerką Patrycją, z którą zaczął się spotykać. Zrozumiał jednak, że miłością jego życia jest Klara i wrócił do niej. Mieszkają razem na osiedlu „Pod Sosnami”. W trakcie ślubu Marii i Marka oświadczył się Klarze, a ona przyjęła jego oświadczyny.

Przez jakiś czas, wraz z kumplem – Kubą – prowadził firmę „Jest imprezka”, zajmującą się organizacją imprez dla młodzieży. Ale pasją Huberta od zawsze była muzyka. Grał w zespole „The Gites”, z którym nagrał płytę. Potem rozpoczął karierę solową, ale zrezygnował z niej, gdy całkowitą kontrolę nad jego muzyką zaczęła mieć duża wytwórnia płytowa. Przez jakiś czas zajmował się prowadzeniem firmy mamy, ale po powrocie Marii z Finlandii wrócił do muzyki. Odnosi sukcesy jako autor piosenek (pisze muzykę i teksty na płytę pseudo-rapera Erniego), a swoją przyszłość wiąże też ze sprzedażą sprowadzanych z Chin gitar.

W jego związku z Klarą zaczęło się coś psuć, gdy Hubert u boku Erniego przypomniał sobie, jak wygląda beztroskie życie muzyka. Taki niespodziewany brak dojrzałości nie spodobał się Klarze, która zawsze marzyła o dorosłym i odpowiedzialnym facecie. Takim jak jej znajomy z wydawnictwa - rysownik Adam. Jej znajomość z Adamem otworzyła oczy Hubertowi, który z powodzeniem zaczął walczyć o swoją narzeczoną.

REKLAMA