TVP.pl Informacje Sport Kultura Rozrywka VOD Serwisy tvp.pl Program telewizyjny

Agata Pyrka - Natalia Zambrzycka

Agata Pyrka Data publikacji: 2015-09-25

Córka Marii i Romana.

Agata ma za sobą okres buntu – ucieczki ze szkoły i kradzieże ze sklepów. Jest wygadana i rezolutna – przez jakiś czas współpracowała z firmą Kuby i Huberta i sprzedawała wejściówki na organizowane przez nich imprezy. Szokiem dla dziewczyny była wiadomość o tym, że jest chora na cukrzycę. Długo nie mogła się z tym pogodzić, ale w końcu nauczyła się żyć z chorobą. Głównie dzięki Kamilowi – przystojnemu opiekunowi, którego poznała na obozie dla cukrzyków i w którym zakochała się ze wzajemnością.

Prawdziwym ciosem dla tego związku była ciężka choroba Kamila, białaczka. Młodzi obiecali sobie, że się pobiorą, jeśli chłopak wyzdrowieje. Dzięki pomocy Huberta i przeszczepowi szpiku Kamil doszedł do siebie, ale młodzi doszli do wniosku, że są za młodzi na ślub i decyzja o nim została odłożona na później. Agata nie spodziewała się nawet, że wkrótce Kamil odkryje w sobie powołanie i wstąpi do klasztoru.

Dzielna dziewczyna wzięła się w końcu w garść, zdała maturę i dostała na wymarzone studia. Jednak, aby być jak najdalej od smutnych wspomnień, postanowiła podjąć zaoczne studia we Francji i tam się przenieść.

Niedawno wróciła do Polski. Kamil, który nie odnalazł się z klasztornej rzeczywistości, próbował ją odzyskać. Agata nie dała mu jednak szansy na powrót...

REKLAMA